Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Niezwykła przygoda w Termie Bania: wejście do Strefy Basenowej (od 39 zł) lub Saunarium (od 49 zł) i więcej (do -49%)

49 złod39
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 20%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Rozrywka w parku wodnym z licznymi atrakcjami i rześkie górskie powietrze to przepis na wypoczynek dla dzieci i dorosłych

Groupon ważny od 03.09.2018 do 21.12.2018 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Terminy wyłączone:
- w związku z rozbudową obiektu w okresie 3-7.09.2018 wyłączona z użytku będzie strefa relaksu,
- w terminie 8.09-30.11.2018 w strefie relaksu dostępny będzie wyłącznie większy basen wewnętrzny.
W związku z tym można kupić bilety w konfiguracji: strefa basenowa, saunarium lub strefa basenowa + saunarium. Pozostałe atrakcje obiektu działają bez zmian. Strefa Basenowa obejmuje Strefę Zabawy i basen wewnętrzny w Strefie Relaksu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: groupony można łączyć. W przypadku opcji z 30-minutowym masażem relaksacyjnym – zabiegi odbywać się będą w osobnych gabinetach. Korzystanie z saun suchych i mokrych odbywa się zgodnie z ogólnymi zasadami – do saun należy wejść nago, przy czym do saun suchych obligatoryjnie trzeba zabrać ze sobą ręcznik lub pareo (ręcznik należy rozłożyć pod całe ciało, siadając lub kładąc się na ławkach w taki sposób, by żadna część ciała nie stykała się bezpośrednio z deskami, w tym stopy); z saun mokrych korzysta się nago (przed zajęciem miejsca na ławce należy opłukać siedzisko wodą za pomocą węża znajdującego się przy wejściu, po zakończeniu czynność powtórzyć). Użytkownik korzystający z Saunarium w stroju kąpielowym musi liczyć się z możliwością obecności innych użytkowników, którzy poruszają się po strefie nago. Z natrysków oraz z basenów można korzystać w strojach kąpielowych bądź nago.
Rezerwacja tel. 18 265 74 94 konieczna tylko w przypadku chęci skorzystania z pakietu zawierającego usługi spa (masaż) w Spa Powrót do Źródła (klient otrzyma białą gumową opaskę).
Realizacja: z wydrukowanym grouponem należy zgłosić się do BOK-u. Przy opcji z obiadem klient otrzyma papierową opaskę uprawniająca do skorzystania z obiadu (opaskę można wymienić na obiad w restauracji Strefy Zabawy lub w Strefie Relaksu). 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
 

Wybierz 1 z 14 opcji

Bilety do parku wodnego Terma Bania (ważne od 03.09.2018):

 • 39 zł zamiast 49 zł za bilet do Strefy Basenowej na cały dzień dla dziecka do 13 lat (w tygodniu)
 • 45 zł zamiast 65 zł za bilet do Strefy Basenowej na cały dzień dla dziecka do 13 lat (w weekend)

 • 49 zł zamiast 69 zł za bilet do Strefy Basenowej na cały dzień dla osoby dorosłej (w tygodniu)
 • 65 zł zamiast 95 zł za bilet do Strefy Basenowej na cały dzień dla osoby dorosłej (w weekend)

 • 49 zł zamiast 69 zł za bilet do Saunarium na cały dzień dla osoby dorosłej (w tygodniu)
 • 65 zł zamiast 95 zł za bilet do Saunarium na cały dzień dla osoby dorosłej (w weekend)

 • 59 zł zamiast 89 zł za bilet do Strefy Basenowej + Saunarium na cały dzień dla osoby dorosłej (w tygodniu)
 • 75 zł zamiast 105 zł za bilet do Strefy Basenowej + Saunarium na cały dzień dla osoby dorosłej (w weekend)

 • 79 zł zamiast 109 zł za bilet do Strefy Basenowej + obiad dla osoby dorosłej (w tygodniu)
 • 69 zł zamiast 79 zł za bilet do Strefy Basenowej + obiad dla dziecka do 13 lat (w tygodniu)

 • 129 zł zamiast 229 zł za bilet do Strefy Basenowej + Saunarium na cały dzień dla osoby dorosłej + 30-minutowy masaż relaksacyjny (w tygodniu)
 • 129 zł zamiast 245 zł za bilet do Strefy Basenowej + Saunarium na cały dzień dla osoby dorosłej + 30-minutowy masaż relaksacyjny (w weekend)

 • 249 zł zamiast 458 zł za bilet do Strefy Basenowej + Saunarium na cały dzień dla 2 osób + 30-minutowy masaż relaksacyjny (w tygodniu)
 • 249 zł zamiast 490 zł za bilet do Strefy Basenowej + Saunarium na cały dzień dla 2 osób + 30-minutowy masaż relaksacyjny (w weekend)

Terma Bania

 • 3 niezależne strefy: Zabawy, Relaksu i Saunarium
 • liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych
 • łączna powierzchnia lustra wody: aż 2200 m²

Strefa Zabawy to 5 basenów z wodą termalną o temperaturze do 36°C, zjeżdżalniami zewnętrznymi o łącznej długości blisko 300 m, karuzelami wodnymi, armatkami i kaskadami oraz innymi atrakcjami. W Strefie Zabawy zlokalizowano również wodny plac zabaw i wanny z surową wodą siarkową.

Strefa Relaksu zawiera 4 baseny z wodą termalną o różnej specyfice i zdrowotnych właściwościach.

Saunarium to:

 • sauna fińska (temp. do 100°C i do 20% wilgotności)
 • łaźnia parowa (temp. do 45°C i do 100% wilgotności)
 • grota kamienna (temp. do 50°C i do 45% wilgotności)
 • sauna Stara góralska (temp. do 60°C i do 35% wilgotności)
 • ruska bania (temp. do 65°C i do 60% wilgotności)
 • basen z wodą chłodzącą do pływania, basen solankowy z tężnią solankową oraz grota solna

Menu obiadowe:

 • dla osoby dorosłej do wyboru:
  • kwaśnica, pieczony filet z indyka w sosie, kluski śląskie, zestaw surówek
  • rosół z makaronem, kotlet schabowy, ziemniaki, kapusta zasmażana
  • pomidorowa z ryżem, ryba panierowana, frytki, zestaw surówek
 • dla dzieci do 13. roku życia:
  • zupa pomidorowa, nuggetsy z frytkami i surówką

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Środkowa 181, 34-405 Białka Tatrzańska

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (79446)
Shopping (183)
Bilety (133)
Hotele
lokalne
Bydgoszcz (534)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2018 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry