Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Nauka masażu dla par w Bydgoszczy

od449
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Podarujcie sobie prezent, który rozwija! Nauka masażu dla par to perspektywa nabycia umiejętności, dzięki którym każde z Was nauczy się dopasowywać sposób wykonywania masażu do potrzeb organizmu partnera. Nauczyciel, który poprowadzi kurs, to człowiek kochający przekazywać swoje umiejętności w przystępny sposób. Każde z Was nauczy się jednej z dwóch technik: masażu japońskiego Shiatsu bądź relaksacyjnego. Program kursu, podzielony na dwa bloki, oferuje odpowiedzi na cały szereg zagadnień – właśnie dlatego kurs masażu dla Dwojga nadaje się nawet dla początkujących! Pamiętajcie, że z Super Prezentami nawet nauka może być romantyczna i przekonajcie się, że wzajemność może być naprawdę zaskakująca! PROGRAM KURSU: 1. Część teoretyczna techniki masażu relaksacyjnego wpływ masażu na organizm człowieka wskazania i przeciwwskazania do masażu aromaterapia nauka masażu – każda z osób wykonuje partnerowi masaż całego ciała na cztery ręce wraz z trenerem indywidualne masowanie – uczestnicy masują siebie naprzemiennie, wykorzystując zdobyte podczas nauki z instruktorem umiejętności  Cele kursu: nabycie umiejętności wykonywania masażu bliskiej osobie, możliwość pomagania sobie wzajemnie na co dzień, poznanie ciekawej formy spędzenia czasu we dwoje, poprawa wzajemnych relacji i wzmocnienie więzi między partnerami Co zapewniamy uczestnikom: szlafroki oraz bielizna jednorazowa, kosmetyki gabinetowe, podgrzewane oleje naturalne, intymna atmosfera przy blasku świec i relaksacyjnej muzyce, z lampką wina lub ziołową herbatką indywidualne podejście, opiekę wykwalifikowanego personelu.
.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Akademia Zdrowia 85-212 Bydgoszcz, ul. Dolina 23.
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (53303)
Cała Polska (698)
Bilety (41)
Kody rabatowe
lokalne
Bydgoszcz (225)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2024 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry