Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Nauka języka angielskiego z native speakerem lub polskim lektorem: 6 lekcji za 99 zł z Tutlo.com

od99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Indywidualne lekcje dostępne są z każdego miejsca na świecie - bez wcześniejszego umawiania się, w dowolnie wybranym przez siebie momencie.

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić dowolną liczbę grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja:
1. Wybierz wariant (Travel English, Everyday English, Job Interviews) i kup groupon.
2. Utwórz konto na platformie nauka.tutlo.com.
3. Wejdź na zakładkę Konto.
4. Wpisz kod grouponu i aktywuj kurs.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.


Oferta

 • 99 zł za 6 lekcji z native speakerem lub polskim lektorem w 3 wariantach do wyboru:

  • Travel English – opanowanie podstaw potrzebnych podczas wycieczki za granicę
  • Everyday English – nauka zwrotów i słownictwa z zakresu podstawowych codziennych czynności
  • Job Interviews – solidne przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej w języku angielskim

Informacje o kursie:

 • po zalogowaniu wystarczy połączyć się z nauczycielem klikając na zieloną słuchawkę
 • po połączeniu, lektor dobierze lekcję, którą wcześniej przygotował metodyk
 • lekcja pokaże się na ekranie obok wizerunku lektora
 • lekcje są ułożone tak, aby jak najbardziej rozbudowywać słownictwo i ułatwić komunikację
 • za każdym razem będzie realizowana inna lekcja, spośród różnorodnych tematów
 • lekcje trwają 20 minut, są prowadzone indywidualnie
 • zajęcia są dostępne na żądanie bez potrzeby wcześniejszego umawiania się
 • lekcje prowadzą native speakerzy oraz polscy lektorzy
 • lektorzy Tutlo przeprowadzają lekcje od poniedziałku do piątku w godz. 7-22, w soboty w godz. 10-17, w niedziele w godz. 12-18

Więcej informacji dostępnych tutaj


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (10869)
Cała Polska (405)
Bilety (101)
lokalne
Bydgoszcz (488)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2019 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry