Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Miesięczny karnet fitness na 4, 8 lub 12 wejść w FitDanceFun w Bydgoszczy - 2 lokalizacje

70 złod40
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 42%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Udział w zajęciach w FitDanceFun to gwarancja spalonych kalorii, wzmocnienia mięśni, a przy tym nabranie kondycji i modelowanie sylwetki.

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Maks. waga uczestnika: 120 kg. Karnet należy aktywować przed końcem ważności grouponu. Karnet wygasa w ciągu 30 dni od daty aktywacji. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 516 300 863. Osoby poniżej 18 lat, muszą mieć pisemną zgodę opiekuna lub rodzica. Na miejscu należy pojawić się z min. 10-minutowym wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Wymagane jest odpowiednie obuwie. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Wymagany jest strój do ćwiczeń. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.

Karnet na 4 wejścia na wybrane zajęcia fitness

Karnet na 8 wejść na wybrane zajęcia fitness

Karnet na 12 wejść na wybrane zajęcia fitness

Klub Fitness FitDanceFun to dwie lokalizacje w Bydgoszczy - Fordon (ul. Rzeźniackiego 1C) i Błonie (ul. Broniewskiego 4).

Oferta dotyczy wszystkich zajęć fitness, które oferuje klub tj. fitness na trampolinach, Zumba Fitness, Zdrowy kręgosłup, Step Workout, Afro Fitness, Stretching z elementami jogi, Brazylijskie pośladki, Tabata, Shape, czy ABT.

Czas każdego treningu : 60min

Oferta skierowana jest do klientów, którzy nie byli jeszcze na zajęciach w FitDanceFun. Z oferty można skorzystać tylko raz - w ramach możliwości poznania usług klubu.


.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Rzeźniackiego 1C, 85-791 Bydgoszcz
ul. Broniewskiego 4, 85-319 Bydgoszcz

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (50759)
Cała Polska (635)
Bilety (54)
lokalne
Bydgoszcz (495)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2023 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry