Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Masaż sportowy w Bydgoszczy

od209
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Na ból mięśni i zakwasy Ból mięśni i zakwasy będące następstwem wzmożonego wysiłku fizycznego lub przetrenowania przekładają się na gorsze funkcjonowanie w ciągu dnia i niemożność zaśnięcia w nocy. Aby temu zaradzić, powstał masaż sportowy – odpowiedni zarówno dla wyczynowców, jak i amatorów uwielbiających aktywność fizyczną. Jego ogromną zaletą jest to, że zastosowany przed treningiem, odpowiednio przygotowuje i zaopatrza w energię. Podaruj go osobie, która szuka ukojenia po wysiłku fizycznym lub chce rozwinąć potencjał organizmu. Skąd się wziął masaż sportowy? Wywodzi się z Tajlandii, gdzie był stosowany jako część treningu zawodników Muay Thai, czyli tajskiego boksu. Jeszcze wcześniej stosowano go wśród wojowników i żołnierzy. Do wykonania masażu sportowego masażysta lub masażystka wkłada więcej energii i siły niż podczas tradycyjnego masażu olejowego. Skutecznie rozgrzany układ stawowo-mięśniowy przyczynia się do pobudzenia krążenia krwi i limfy w organizmie, a to i jeszcze więcej korzyści, przekłada się na lepsze wyniki. Jak działa masaż sportowy? Masaż sportowy doskonale rozluźnia mięśnie i ścięgna. Odpowiednia technika masażu pozwala wyeliminować przykurcze i bóle, które są następstwem intensywnych ćwiczeń. Zabieg pozwala skutecznie pozbyć się zakwasów i zniwelować przemęczenie. Regularne stosowanie masażu pomaga w osiągnięciu lepszych wyników i zwiększa moc oraz wytrzymałość organizmu, ograniczając jednocześnie ryzyko kontuzji. Gdy ta się przydarzy – tajski masaż sportowy przyspieszy procesy regeneracyjne. Katathani Thai Massage & Spa – jedyne takie miejsce To jedyne miejsce w Bydgoszczy, w którym masaż wykonują terapeutki z Tajlandii, które jak nikt inny znają tajniki masażu tajskiego. Już po przekroczeniu gabinetu da się odczuć doskonale zaaranżowane wnętrza, które sprzyjają uczuciu wytchnienia. Wykwalifikowany tajski zespół dokłada starań, aby każda wizyta była wyjątkowa – dawała wytchnienie od stresu i obowiązków dnia codziennego. Jest ono możliwe do osiągnięcia dzięki znanej od wielu wieków tradycji masażu tajskiego łączącego elementy jogi ze współczesną wiedzą fizjoterapeutyczną.              
.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Katathani Thai Massage & Spa, ul. Pod Blankami 25, Bydgoszcz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (53303)
Cała Polska (698)
Bilety (41)
Kody rabatowe
lokalne
Bydgoszcz (225)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2024 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry