Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Lot balonem - Bydgoszcz, Toruń

od649
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Pozwól komuś bliskiemu ujrzeć najcudowniejsze zakątki okolic Bydgoszczy i Torunia zza kosza balonu sterowanego przez certyfikowanego pilota. Lot balonem to magiczne doświadczenie na tafli nieba, podczas którego wielobarwne piękno łączy się z emocjami wznieconymi świadomością bycia na dużej wysokości. Osoba podziwiająca urok Kujaw i Pomorza z kosza balonu uświadomi sobie wolność, jakiej nie da się zaznać nigdzie indziej na świecie. Tak emocjonujące doświadczenie jest więc stworzone dla wszystkich tych, którzy chcieliby połączyć możliwość wchłaniania uroku darów natury, a dodatkowo uciec od wszelkich codziennych rozterek. Dlaczego warto wybrać się na lot balonem w tych okolicach? Okolice dwóch tytułowych miast województwa kujawsko-pomorskiego cechują się jednorodnym ukształtowaniem terenu. Nie zaznamy tu setek czy tysięcy hektarów lasu, pagórków ani wielkich zbiorników wodnych. W zamian za to przed oczami rozpościerają się gigantyczne połacie doskonale widocznej zieleni, która wydaje się sięgać po sam horyzont. W przypadku lotu balonem takie okoliczności uznaje się za najlepsze względem osoby spragnionej wizualnego piękna. Dlaczego? Ponieważ przez cały okres realizacji uwadze uczestnika nie umknie ani jeden szczegół! Prezent zawiera: powitanie przez pilota i jego załogę na miejscu startu, szkolenie w zakresie bezpieczeństwa podczas lotu, około 1-godzinny lot balonem w wybranym przez siebie miejscu, możliwość uczestnictwa w procesie składania/pakowania sprzętu po locie, wspólny piknik z szampanem i wręczeniem certyfikatu każdemu pasażerowi, transport na miejsce startu po locie. Informacje o realizacji Przeżycie nie jest realizowane indywidualnie. Lot zostanie zrealizowany po zebraniu określonej grupy uczestników. Otrzymany voucher na lot jest akceptowany przez organizatora w momencie złożenia rezerwacji. Prezent jest przeznaczony dla osób indywidualnych lub grup. Organizator może obsłużyć jednorazowo grupę do 21 osób. Jeśli grupa uczestników okaże się większa, organizator może powiększyć limit do 100 osób, jednak w takim przypadku rezerwacja powinna nastąpić z co najmniej 3-miesięcznym wyprzedzeniem. Realizacja lotu jest uwarunkowana pogodą w każdym przypadku. Korzystne warunki do organizacji lotu można określić poprzez następujące parametry: wiatr przy ziemi nieprzekraczający 8 węzłów (4 m/s), a na wysokości 15 węzłów: 7 m/s, brak opadów, widoczność przekraczająca 10 km, podstawy chmur powyżej wysokości planowanego lotu.
.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
DreamBalloon, Bydgoszcz, Toruń
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (53590)
Cała Polska (685)
Bilety (64)
Kody rabatowe
lokalne
Bydgoszcz (232)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2024 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry