Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Laserowa korekcja wzroku wybraną metodą od 1299 zł w Okulus Plus Centrum Okulistyki i Optometrii w Bielsku-Białej

od1299
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Profesjonalne zabiegi wykonywane nowoczesnymi metodami laserowymi to sposób na poprawę jakości widzenia lub całkowitą likwidację wady wzroku

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 33 50 65 222 w ciągu 30 dni od zakupu grouponu. Groupon mogą zakupić osoby, które nie odbyły jeszcze wizyty kwalifikującej do zabiegu laserowej korekcji wzroku w Okulus Plus. Koszt wizyty kwalifikacyjnej 250 zł, płatny w rejestracji Okulus Plus przed wizytą po okazaniu wydrukowanego kuponu lub na aplikacji mobilnej. W przypadku braku kwalifikacji do zabiegu kwota ta nie jest zwracana. W cenie zabiegu jedna bezpłatna wizyta kontrolna na następny dzień po zabiegu. W przypadku przeciwwskazań do wykonania zabiegu kwota grouponu zostaje zwrócona. Warunkiem koniecznym umówienia się na wizytę kwalifikacyjną do zabiegu jest posiadanie grouponu w wersji elektronicznej lub papierowej. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 3. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Szczegóły:

 • specjalista wykonujący zabieg: lekarz okulista
 • typ usługi: laserowa korekcja wzroku

W OKULUS PLUS centrum okulistyki i optometrii zabiegi laserowe wykonywane są nowoczesnym laserem excimerowym Alcon WaveLight® EX500. Zabieg jest programowany komputerowo na podstawie wcześniej wykonanych pomiarów oka. Pełna integracja urządzeń diagnostycznych z laserem eliminuje błąd ludzki w tym obszarze. Zastosowana technologia PerfectPulse Technology™ (wielopunktowa kontrola nad energią wiązki laserowej) i system „śledzenia ruchów oka” pozwalają na kontrolę ustawienia oka w czasie zabiegu, precyzję i uzyskanie optymalnej korekcji wady. Praca lasera w trakcie zabiegu jest całkowicie sterowana i kontrolowana przez komputer.

Metoda realizacji zabiegu dobierana jest indywidualnie dla każdego pacjenta na podstawie przeprowadzonej kwalifikacji do operacji przez specjalistę chorób oczu. Kluczowe są wyniki badań, stan zdrowia oczu, styl życia, praca oraz hobby pacjenta.

Aby zabieg był przeprowadzony precyzyjnie, z zachowaniem bezpieczeństwa i skutecznie, konieczne jest wykonanie wielu specjalistycznych badań. W centrum badania te polegają na dokładnych pomiarach oka, ocenie widzenia i stanu narządu wzroku z wykorzystaniem najwyższej klasy urządzeń światowych liderów w produkcji sprzętu medycznego. Badania wykonywane są przez optometrystę - specjalistę korekcji wad wzroku oraz przez lekarza okulistę.

Po wyznaczeniu terminu wizyty kwalifikującej, wysyłany jest link do wypełnienia e-kwalifikacji przed zabiegiem laserowej korekcji wzroku. To bardzo szczegółowy formularz dotyczący schorzeń oczu i/lub innych, a także sytuacji mogących mieć wpływ na kwalifikację do zabiegu.

Laserowa korekcja wad wzroku przeznaczona jest dla osób, które ukończyły 21 lat i nie chcą lub nie mogą nosić okularów i/lub soczewek kontaktowych, ze stabilną wadą (które nie zmieniały mocy okularów ani soczewek kontaktowych przez ostatni rok), mających wadę widzenia w zakresie od +6 do -9 dioptrii sferycznych oraz do 6 dioptrii astygmatyzmu.


Dostępne metody korekcji do wyboru:

Lasek to metoda laserowej korekcji wzroku polegająca na odsunięciu nabłonka z powierzchni rogówki i wymodelowaniu kształtu rogówki oka. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, głównie dedykowany do korekcji niewielkich wad wzroku. Okres rekonwalescencji jest dłuższy niż w przypadku innych metod a podczas gojenia może być odczuwalny dyskomfort. Dobre widzenie uzyskuje się po ok 3-4 tygodniach.

Lasik jest to metoda korekcji wzroku polegająca na wykonaniu mikrokeratomem płatka rogówki o grubości ok. 130 µm. Płatek w swojej obwodowej części z jednej strony jest w dalszym ciągu złączony z rogówką, dzięki czemu można go odchylić, wymodelować laserem excimerowym uwidocznioną powierzchnię rogówki i położyć płatek na to samo miejsce. Po zabiegu pacjent szybko wraca do zwykłego trybu życia, uzyskuje dobre widzenie, a gojenie zwykle przebiega bez dyskomfortu.

SBK Lasik jest bardziej zaawansowaną i bardziej łagodną odmianą metody Lasik. Podczas zabiegu wytwarzany jest bardzo cienki płatek rogówki o gładkiej powierzchni, dzięki temu zabieg może być przeprowadzony u osób, które mają cienką rogówkę, a jednocześnie dużą wadę wzroku. Taki sposób wytworzenia płatka pozwala również na pozostawienie rogówki gładszej i w lepszej kondycji, niż w przypadku innych metod wykonywanych laserem excimerowym. Dużą zaletą jest również krótki czas rekonwalescencji wzrokowej po zabiegu: ostre widzenie można uzyskać już po kilku godzinach.

Więcej informacji dostępnych na stronie okulus.pl

 • przeciwwskazania okulistyczne do operacji laserowej korekcji wzroku:
  • choroby rogówki, zmiany pourazowe, pozapalne, stożek rogówki
  • jaskra, zaćma,
  • zmiany zwyrodnieniowe i chorobowe siatkówki,
  • stany zapalne oczu, alergie, zespół suchego oka (czasowe przeciwskazanie, do momentu wyleczenia)
 • przeciwwskazania ogólne do korekcji laserem:
  • choroby autoimmunologiczne – reumatyczne, kolagenozy,
  • niektóre choroby neurologiczne i psychiatryczne,
  • choroby nowotworowe,
  • pasożytnicze,
  • choroby serca (wszczepiony rozrusznik),
  • ogniska zapalne,
  • infekcje (do momentu wyleczenia),
  • ciąża i laktacja,
  • uzależnienie od leków, alkoholu i narkotyków.

.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Górska 19, 43-300 Bielsko-Biała

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (49949)
Cała Polska (637)
Bilety (54)
lokalne
Bydgoszcz (495)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2023 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry