Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs tańca dla dorosłych i młodzieży: 16 wejść za 99,99 zł i więcej opcji w Szkole Tańca Alwidance w Bydgoszczy

280 złod99,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 64%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

W programie m.in. tańce dyskotekowe, standardowe i latynoamerykańskie – pomysł na prezent walentynkowy dla par

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta ważna tylko dla nowych klientów Szkoły Tańca Alwidance.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. Na hasło GROUPON karnet miesięczny (4 zajęcia) na Solo Latino z elementami Zumby w specjalnej cenie 50 zł zamiast 100 zł. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj zaraz po wykupieniu grouponu tel. 608 438 958. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Karnet na kurs tańca dla młodzieży i dorosłych:

  • 99,99 zł zamiast 280 zł za karnet na 16 wejść (młodzież i dorośli – zajęcia w środy 18:30-19:30 i piątki w godzinach 18:30-19:30, 19:30-20:30),
  • 109,99 zł zamiast 330 zł za karnet na 12 wejść (młodzież i dorośli – zajęcia w środy 18:30-19:30 i piątki w godzinach 18:30-19:30, 19:30-20:30),
  • 129,99 zł zamiast 420 zł za karnet na 24 wejścia (młodzież i dorośli – zajęcia w środy 18:30-19:30 i piątki w godzinach 18:30-19:30, 19:30-20:30).

Zajęcia dla młodzieży i dorosłych:

  • prowadzone wg światowego programu nauczania
  • tańce standardowe
  • latynoamerykańskie
  • dyskotekowe
  • uzupełniające (salsa, boogie, american smooth, tango argentino i inne)

W przypadku osób nieposiadających pary, warto skorzystać z zajęć solo latino (karnet dodatkowo płatny w promocyjnej cenie na hasło „Groupon”). Jest to doskonały sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów przy dobrej zabawie i miłej atmosferze.

Solo latino: zajęcia 4 x w miesiącu, w czwartki. Czas trwania od 45-60 minut od godziny 17:30.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Toruńska 30, 85-023 Bydgoszcz, KUJAWSKO-POMORSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91232)
Shopping (70)
Bilety (159)
Hotele
lokalne
Bydgoszcz (540)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (540)
Groupon (484)
Travelist (1)

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry