Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Indywidualna lekcja języka angielskiego (49,99 zł) lub kursy grupowe (159,99 zł) w English Business Class w Bydgoszczy

360 złod127,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 64%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Nauka języka angielskiego w formie stacjonarnej lub online do wyboru

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 506 082 056. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Terminy są ustalane indywidualnie (telefonicznie) w okresie od 1 września do 31 grudnia 2021 roku. Należy się zapisać się najpóźniej 7 dni przed rozpoczęciem kursu. Kursy odbywają się przy zapisie minimum 4 uczestników, grupy liczą maksymalnie 7 osób. Zajęcia stacjonarne odbywają się w siedzibie szkoły.. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Szczegóły:

 • skład oferty: zajęcia języka angielskiego w grupie lub indywidualnie – stacjonarnie lub online
 • materiały są wliczone w cenie.
 • zajęcia stacjonarne odbywają się w siedzibie szkoły
 • zajęcia online odbywają się na platformie Zoom. Uczestnicy otrzymują link dostępowy ok 3 dni przed rozpoczęciem zajęć.
 • poziom językowy kursów: B1 (średniozaawansowany) z uwzględnieniem odświeżania mniej zaawansowanych treści - stosowny dla osób na poziomie A2 - B2.
 • czas trwania:
  • 60 minut (lekcja indywidualna)
  • 90 minut (w ramach kursu)

Terminy wrześniowe poszczególnych kursów:

 • 1-tygodniowy intensywny kurs języka angielskiego:
  • 6-9 września 2021 – poniedziałek/wtorek/środa/czwartek od 16:15 - 17:45 (online Zoom)
  • 13-16 września 2021 – poniedziałek/wtorek/środa/czwartek od 18:00 - 19:30 (stacjonarnie)
 • 2-tygodniowy intensywny kurs języka angielskiego:

  • 20-30 września 2021 – poniedziałek/środa od 16:15 - 17:45 (online Zoom)
  • 20-30 września 2021 – poniedziałek/środa od 18:00 - 19:30 (stacjonarnie)

.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Łużycka 1, 85-096 Bydgoszcz

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (51060)
Cała Polska (671)
Bilety (54)
lokalne
Bydgoszcz (496)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2023 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry