Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Floating: sesja intro za 39,99 zł i więcej w FLOWCenter w Bydgoszczy (do -51%)

80 złod49,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 37%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Ograniczająca ilość bodźców zewnętrznych sesja działa dobroczynnie na psychikę i ciało

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wymiany grouponu na voucher upominkowy.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 727 940 756 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Szczegóły:

 • w ofercie: floating (Terapia Ograniczonej Stymulacji Środowiskowej R.E.S.T.)
 • czas trwania 1 sesji: 30-60 min
 • sesja dla pary oznacza korzystanie przez 2 osoby równocześnie w tej samej kabinie (opcja polecana np. dla par w ramach randki)

Przeciwwskazania:

 • epilepsja
 • niskie ciśnienie tętnicze krwi
 • menstruacja
 • otwarte, niezagojone rany, skaleczenia, uszkodzenia skóry, owrzodzenia skóry, podrażnienia i infekcje
 • bezpośrednio po zabiegu depilacji, po goleniu
 • ciężkie depresje lub psychozy (leczone psychiatrycznie)
 • I trymestr ciąży
 • zakrzepica
 • zapalenie ucha
 • spożycie alkoholu i innych środków odurzających i psychoaktywnych
 • osoby niepełnoletnie za zgodą rodziców
 • wszczepiony rozrusznik serca
 • nowotwory złośliwe skóry

Zalety:

 • ze względu na brak jakichkolwiek wrażeń oddziaływających na zmysł słuchu, wzroku, dotyku i powonienia, mózg relaksuje się i osiąga stan głębokiej medytacji (fal Theta)
 • ciało i umysł odpoczywają i regenerują się 4-5 razy szybciej niż w czasie snu
 • organizm produkuje substancje przeciwbólowe oraz tzw. hormony szczęścia, usuwany jest hormon stresu kortyzol
 • sesje floatingu pozytywnie wpływają na psychikę, ciało, skórę, mięśnie, stawy i kręgosłup

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Śniadeckich 33, 85-047 Bydgoszcz

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (14983)
Cała Polska (364)
Bilety (102)
lokalne
Bydgoszcz (453)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2020 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry