Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Dzień testowy z jazdy gokartem wyczynowym – Bydgoszcz

od2499
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Zakręcony i lekko szalony Marzysz o wyjątkowym prezencie, który wzbudzi dawkę ekscytacji i dostarczy pełnych adrenaliny wrażeń dla Ciebie lub bliskiej Ci osoby? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – dzień testowy z profesjonalnym zespołem kartingowym Bambini Racing na profesjonalnym torze w Bydgoszczy! Z jazdą gokartem wyczynowymobdarowana osoba przeżyje niezapomnianą przygodę na torze i doświadczy wrażeń dorównujących prawdziwym kierowcom wyścigowym!   Gokart z sukcesami w kraju i za granicą Odbiorca vouchera rozpocznie przygodę za kierownicą profesjonalnego gokarta, wygodnie usadawiając się w fotelu kierowcy. Pod czujnym okiem doświadczonego zespołu Bambini Racing, który odnosi sukcesy zarówno w kraju, jak i za granicą, bliska Ci osoba poczuje się niczym profesjonalny kierowca wyścigowy. Wybierz naszą ofertę już teraz i podaruj niezapomniane przeżycie pełne emocji i niezapomnianych wrażeń!   Co wraz z dniem testowym? minimum 8 sesji treningowych po 15 minut każda na jednym z profesjonalnych torów gokartowych, w cenie zawarta jest opłata za korzystanie z toru, więc odbiorca vouchera nie musi się martwić o dodatkowe koszty, usługa jest dostępna przy minimum 7 stopniach Celsjusza.   Bambini Racing – gokarty w przyjaznej atmosferze Bambini Racing to pasja do kartingu, profesjonalne podejście do nauki i rodzinna atmosfera. Zespół tworzy grupa entuzjastów sportu, którzy aktywnie wspierają rozwój młodych kierowców. Ich sukcesy w różnych kategoriach kartingowych potwierdzają posiadane umiejętności i doświadczenie. W ich towarzystwie rywalizacja współgra z dobrą atmosferą, a każda chwila spędzona z Bambini Racing staje się niezapomnianą przygodą.
.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Bambini Racing, Kartodrom Bydgoszcz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (50171)
Cała Polska (695)
Bilety (58)
Kody rabatowe
lokalne
Bydgoszcz (232)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2024 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry