Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Dostęp do 45 Interaktywnych Kart Fotografii za 119 zł w Grande Cru

od119
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Systematyczna nauka fotografii podana w atrakcyjnej formie; co 2 dni nowa karta z filmikiem a niekiedy wyzwaniem

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: prześlij voucher z kodem i informacją dotyczącą tematyki kursu na [email protected] W odpowiedzi otrzymasz dostęp do kursu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

E-Kursy. Gdzie chcesz, Jak chcesz, Kiedy chcesz

Informacje o kursie:

 • Interaktywna Karta Fotografii jest wysyłana na e-maila użytkownika co 2 dni
 • Zbiór ponad 45 kart + 100 filmów instruktażowych oraz dodatkowe karty bonusowe oraz do nowych kart wewnątrz pakietów oraz kart bonusowych)
 • Co dwa dni na urządzenie mobilne trafiać będzie nowa Interaktywna Karta Fotografii wraz z filmami tłumaczącymi krok po kroku zastosowanie danej metody / techniki / rzeczy związanej z fotografią.
 • Większość kart wzbogacona jest o wyzwanie, w którym zadaniem jest wykonanie ćwiczenia powiązanego z omawianym na danej Karcie tematem. Dzięki wyzwaniom będziesz regularnie rozwijać swoje umiejętności.
 • Więcej informacji o kursie dostepne tutaj

Inne wyróżniki:

 • Kurs jest wolny od reklam
 • Jest stworzony z myślą o osobach chcących rozwijać swoje umiejętności.

Interaktywna Karta Fotografii

 • za każdym razem znajduje się na niej inna rzecz / metoda / technika / narzędzie wykorzystywane w fotografii
 • każda karta posiada unikalny kod QR i link do krótkiego filmu instruktażowego
 • większość kart wzbogacona jest o tzw. wyzwanie, w którym zadaniem jest wykonanie ćwiczenia powiązanego z omawianym na danej karcie tematem. Dzięki wyzwaniom można regularnie rozwijać swoje umiejętności.
 • filmy pozwalają na zapoznanie nie tylko nowych rodzajów i możliwości, które ma do zaoferowania fotografia, ale również podstaw obróbki zdjęć.

Przykładowe tematy:

 • Świat astrofotografii: zdjęcia np. Drogi Mlecznej i panoram z jej wykorzystaniem,jak i kiedy ją fotografować, jak redukować szumy na zdjęciach, czy też fotografować księżyc.
 • Świat malowania światłem: jak tworzyć klimatyczne zdjęcia z wykorzystaniem zimnych ogni, świateł czy też innych elementów, które wpływają na niepowtarzalny wygląd zdjęć.
 • Umiejętność „podkręcania” zdjęć z wykorzystaniem m.in. perspektywy powietrznej.
 • Inne, takie jak: zdjęcia makro, zwierzęta w ruchu, zdjęcia burz, fotografia mobilna, zdjęcia przy świecach, zdjęcia o wysokiej rozpiętości tonalnej, wykorzystanie lam błyskowych, splash flash photography, stacking ostrości, lamp, czy redukcja szumów.

Autorem kart jest Olaf Sawajner, jego prace są regularnie wyróżniane w międzynarodowych konkursach i festiwalach filmowych, tylko w 2019 roku kilkunastokrotnie. Został również wyróżniony jako jeden z 30 najlepszych na świecie fotografów spośród wielomilionowej listy zgłoszonych - będąc finalistą jednego z najbardziej prestiżowych konkursów fotograficznych IFPC 2019 organizowanego przez firmy Tokina i Hoya.

Jego prace można oglądać na międzynarodowych wystawach, w tym największej branżowej CP 2020 w Japonii, czy też nie wyjeżdżając z kraju w Warszawie (m.in. “Warszawa w oknie” DK Praga).


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (11224)
Cała Polska (228)
Bilety (59)
lokalne
Bydgoszcz (369)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2020 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry