Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Bilet na spektakl „Małżeński Rajd Dakar” od 39,90 zł – 5 miast (do -34%)

60 złod39,90
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 34%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Zabawny spektakl o perypetiach pewnego małżeństwa

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Groupon NIE uprawnia do wejścia na wydarzenie, aby otrzymać bilet, należy wejść na www.grouponbilety.pl i wymienić groupon na bilet, podając kod grouponu.
3. W trakcie realizacji grouponu możliwy jest wybór miejsca i wydrukowanie biletu uprawniającego do wejścia na wydarzenie.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia.


Oferta

 • 1 bilet na spektakl „Małżeński Rajd Dakar”
 • Kiedy i gdzie:

 • 05.10.2018 o godz. 17:30 – Lublin, scena Teatru Muzycznego
 • 06.10.2018 o godz. 19:00 – Bydgoszcz, Kinoteatr Adria
 • 10.11.2018 o godz. 17:00 – Wrocław, ATM Scena na Bielanach
 • 01.12.2018 o godz. 17:00 – Gdynia, Teatr Muzyczny Nowa Scena
 • 02.12.2018 o godz. 18:00 – Poznań, Aula Artis

Dostępne kategorie:

 • 39,90 zł zamiast 60 zł za bilet w kategorii 60 w Lublinie
 • 49,90 zł zamiast 70 zł za bilet w kategorii 70 w Lublinie, Wrocławiu, Gdyni, Poznaniu
 • 59,90 zł zamiast 70 zł za bilet w kategorii 70 w Bydgoszczy
 • 59,90 zł zamiast 80 zł za bilet w kategorii 80 w Lublinie, Wrocławiu, Gdyni

Wymień kupon na bilet:

 • Lublin - Kliknij aby sprawdzić dostępne miejsca i wymienić kupon na bilet
 • Bydgoszcz - Kliknij aby sprawdzić dostępne miejsca i wymienić kupon na bilet
 • Wrocław - Kliknij aby sprawdzić dostępne miejsca i wymienić kupon na bilet
 • Gdynia - Kliknij aby sprawdzić dostępne miejsca i wymienić kupon na bilet
 • Poznań - Kliknij aby sprawdzić dostępne miejsca i wymienić kupon na bilet

„Małżeński Rajd Dakar”

Nieporozumienia i rutyna dotyczą każdej pary, ale jak sobie z nimi poradzić i rozgrzać uczucia w związku oraz tchnąć w niego powiew świeżej miłości? Recepta jest prosta. Kobieta, zamiast marudzić i narzekać na swojego partnera, powinna zacząć doceniać jego starania. Mężczyzna z kolei powinien podarować swojej kobiecie zupełnie wyjątkowy prezent i zabrać ją na romantyczną podróż w pustynne plenery. Jednak zabranie ukochanej na szaloną jazdę po pustynnych terenach jest dość ryzykowne. Taka wyprawa może rozgrzać kobiece serce do czerwoności lub zszargać doszczętnie jej nerwy. Lepiej nie ryzykować. Aby doświadczyć podobnych uniesień wcale nie trzeba wybierać się na odległą pustynię. Fascynujący Rajd Dakar opatrzony niesamowitą dawką energii i ciepłego humoru można mieć na wyciągniecie ręki. Wystarczy skorzystać z doświadczenia Jolki i Fryderyka – pary z komedii „Małżeński Rajd Dakar” autorstwa Sigitasa Parulskisa. W tytułowych rolach wystąpią czarująca Katarzyna Pakosińska i weteran teatralnych desek Mirosław Zbrojewicz. Ten duet pokaże, jak często pozbawione sensu małżeńskie kłótnie i zatargi mogą paradoksalnie przyczynić się do odświeżenia uczuć i nadać nieco kolorytu w monotonnym związku. Komedia bez zahamowań odsłoni wszystkie smaczki pożycia małżeńskiego – od najczulszych obietnic po niekończące się kłótnie o skarpetki i niezrobione zakupy. Małżeński Rajd Dakar to wypełniona żartem opowieść o zazdrości, miłości, rozdrażnieniu i innych emocjach, które towarzyszą każdej parze w codziennym życiu. Przedstawiona jednak z przymrużeniem oka i w niecodziennej, fantastycznej scenerii.

„Powstała opowieść o zazdrości, miłości, zniechęceniu, namiętności, gniewie, radości i innych emocjach, które towarzyszą barwnej parze: Jolce i Fryderykowi. Zabawna, dobrze napisana i przetłumaczona” – Magdalena Kuydowicz, Zwierciadlo.pl.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Dwa Światy 1, 55-040 Wrocław
ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5, 20-029 Lublin
ul. Kutrzeby 10, 61-719 Poznań
ul. plac Grunwaldzki 1, 81-372 Gdynia
ul. Toruńska 30, 85-023 Bydgoszcz

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (79431)
Shopping (181)
Bilety (131)
Hotele
lokalne
Bydgoszcz (531)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2018 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry