Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

5 zł: groupon upoważniający do 30% zniżki na 1 bilet ulgowy lub normalny na wystawę Robopark w Bydgoszczy i Białymstoku

od5
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Okazja do obejrzenia wystawy i interakcję z 70 robotami z całego świata dla całej rodziny

Groupon ważny do 23.02.2020 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 20 grouponów, ale wykorzystać maks. 10 grouponów, a 10 przekazać jako prezent. Brak możliwości wymiany grouponu na vouchery.
Realizacja: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany i wymień go w kasie na zniżkę naliczaną przy zakupie biletu. Jeden groupon upoważnia do zniżki 30% jednego biletu normalnego lub ulgowego na wystawę robotów w dniach 13-23.02.2020.
Dodatkowe informacje: brak ograniczeń wiekowych. Dzieci do 3 roku życia wchodzą za darmo. Wierzchnie odzienie można zostawić w szatni (szatnie bezpłatne). Brak wymogów jeśli chodzi o obuwie zmienne. Możliwość fotografowania i filmowania podczas zwiedzania wystawy.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Szczegóły:

  • oferta dotyczy grouponu upoważniającego do 30% zniżki na 1 bilet ulgowy lub normalny na wystawę robotów

Przykładowe atrakcje:

  • 8 stref wirtualnej rzeczywistości, w których można przejechać się kolejką górską, zwiedzić dno oceanu, a nawet podnieść helikopter za pomocą siły myśli
  • Teatr robotów
  • kawa od Robota Baristy
  • tańczące błyskawice w Tesla-show i wyjątkowy pokaz hologramów
  • okazja by powalczyć mieczami Jedi
  • możliwość zaprzyjaźnienia się z armią humanoidalnych robotów ostatniej generacji
  • możliwość poznania legendarnego robota Peppera, który pracuje w wielu firmach
  • Dron Arena, gdzie można sterować prawdziwym quadcopterem
  • możliwość kierowania robotami

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Świętojańska 15, 15-277 Białystok
ul. Fordońska 141, 85-739 Bydgoszcz

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (14408)
Cała Polska (388)
Bilety (105)
lokalne
Bydgoszcz (454)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2020 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry