Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

2 wejścia do strefy basenowo-saunowej za 25,99 zł i więcej opcji w Geotermii (do -43%)

44 złod25,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 41%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Głęboki relaks w saunach i basenach wypełnionych wodą o różnym stężeniu soli i temperaturze powyżej 30°C

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dni i godz. korzystania: pon. - ndz. 10-21.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Bywa że człowiek przypomina potężnych rozmiarów parowiec. Jeśli czujesz, że tracisz parę, skorzystaj z basenów solankowych w Geotermii. Po szybkim remoncie układów zaliczysz efektowne wodowanie i z energię wypłyniesz na szerokie wody.

Oferta
2-godzinne wejścia do strefy basenowo-saunowej w 1 z 3 opcji:

1) 25,99 zł zamiast 44 zł za 2 wejścia,
2) 37,99 zł zamiast 66 zł za 3 wejścia,
3) 49,99 zł zamiast 88 zł za 4 wejścia.

Brodzik dla dzieci: stężenie soli 2%, temp. 36°C, maks. głębokość 0,40 m, powierzchnia 20 m². Wyposażony w małą zjeżdżalnię i nietonące zabawki.

Basen główny: stężenie soli 4%, temp. 32°C, maks. głębokość 1,1 m, powierzchnia 85 m². W ścianach basenu znajdują się liczne podwodne dysze powietrzne (wodny masaż) i napowietrzny wodotrysk.

Basen z przeciwprądem: stężenie soli 3%, temp. 35°C, głębokość 1,2 m, powierzchnia 10 m². Regulacja siły przeciwprądu pozwala na hydromasaż o różnym natężeniu oddziaływania na ciało.
Basen zewnętrzny - stężenie 7%, temperatura 35°C, maksymalna głębokość 1,30 m, powierzchnia 29,14 m2.
Jacuzzi: stężenie soli 7,9%, temp. 35°C, głębokość 0,8 m, powierzchnia 5 m².
Geotermia
W ośrodku do dyspozycji spragnionych wodnego szaleństwa są baseny wypełnione leczniczą wodą solankową – jedną z najlepszych w Europie. Jej unikalny skład chemiczny został udokumentowany przez Polską Akademię Nauk. Źródło wypływa na głębokości 1630 metrów, co gwarantuje nieskazitelną czystość słonych wód. W efekcie ćwiczenia w basenie solankowym nie tylko przyspieszają przemianę materii i poprawiają krążenie, ale również przynoszą ulgę w bólach stawów i mięśni, oczyszczają organizm z toksyn, łagodzą choroby układu oddechowego i nerwowego, wygładzają i nawilżają skórę oraz gwarantują głęboki relaks. By zadbać o komfort gości, na filtrach niecki zostały zamontowane dodatkowe osłony, a pracownicy techniczni i strefy basenowo-saunowej przeszli specjalistyczne szkolenie w zakresie bezpieczeństwa klientów. Efekt odprężenia można pogłębić w salonie kosmetycznym i gabinecie masażu – z oferty tego ostatniego warto skorzystać zwłaszcza po zajęciach fitness, by rozluźnić napięte mięśnie przed powrotem do codziennych obowiązków.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Warszawska 36, 86-300 Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (83978)
Shopping (64)
Bilety (160)
Hotele
lokalne
Bydgoszcz (508)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (508)
Groupon (461)
Travelist (1)

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry