Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

19 zł: Urodziny Rybki MiniMini w sieci kin Multikino (-46%)

35 złod19
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 46%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Grudniowy show w Multikinie odbywa się z okazji 15. urodzin stacji MiniMini+; szereg atrakcji dla najmłodszych

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: groupon podlega wymianie na bilet na wybrany pokaz „Kinomagia – Rybka MiniMini w Multikinie".
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Oferta nie będzie uprawniać do pierwszeństwa w kasie kina lub innych preferencji w stosunku do innych klientów kin. Możliwość wymiany na bilet na seans filmowy zależy od dostępności miejsc na wybranym przez jego posiadacza seansie filmowym. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w wybranym terminie.


Oferta

 • 19 zł zamiast 35 zł za bilet na pokaz „Urodziny Rybki MiniMini”
 • Kiedy i gdzie:

 • 08.12.2018, Zabrze
 • 08.12.2018, Bydgoszcz
 • 09.12.2018, Kraków
 • 09.12.2018, Gdańsk
 • 27.12.2018, Poznań 51
 • 27.12.2018, Warszawa Targówek
 • 28.12.2018, Katowice
 • 28.12.2018, Bydgoszcz
 • 29.12.2018, Wrocław Pasaż
 • 29.12.2018, Gdańsk
 • 30.12.2018, Kraków
 • 30.12.2018, Warszawa Ursynów

„Urodziny Rybki MiniMini”

Z okazji 15. urodzin stacji MiniMini+, twórcy projektu „KinoMagica” przygotowali szereg pokazów związanych z urodzinami Rybki MiniMini. Najmłodsi widzowie będą mogli poznać rozmaite tradycje urodzinowe, a także opowiedzieć Rybce o swoich wymarzonych prezentach czy też zobaczyć kolekcję kapeluszy bohaterki. Widownia wspólnie będzie uczyć się piosenek i prostych układów choreograficznych, a także nabędzie umiejętność rozróżniania podwodnych figur geometrycznych.

Show z Rybką MiniMini w roli głównej to zabawa interaktywna. Dzieci nie tylko będą wspólnie z bohaterką przeżywać przygody, ale również decydować o przebiegu fabuły. Całość możliwa jest dzięki technologii Anivatar™, stworzonej przez firmę Verne Vision.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Półwiejska 42, 61-888 Poznań, WIELKOPOLSKIE
ul. Al. Zwycięstwa 14, 80-219 Gdańsk, POMORSKIE
ul. Złota 59, 00-120 Warszawa, MAZOWIECKIE
ul. Dobrego Pasterza 128, 31-416 Kraków, MAŁOPOLSKIE
ul. Gdańska 18, 41-800 Zabrze
ul. Al. K.E.N. 60, 02-777 Warszawa, MAZOWIECKIE
ul. 3 Maja 30, 40-097 Katowice, ŚLĄSKIE
ul. Marszałka Focha 48, 85-070 Bydgoszcz, KUJAWSKO-POMORSKIE
ul. Al. Piłsudskiego 5, 90-368 Łódź, ŁÓDZKIE
ul. Wyzwolenia 18-20, 70-554 Szczecin, ZACHODNIOPOMORSKIE
ul. Plac Grunwaldzki 22, 50-384 Wrocław, DOLNOŚLĄSKIE
ul. Królowej Jadwigi 51, 61-872 Poznań, WIELKOPOLSKIE
ul. Głębocka 15, 03-287 Warszawa, MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (69633)
Shopping (196)
Bilety (20)
Hotele
lokalne
Bydgoszcz (571)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2018 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry