Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Od 48 zł: bilet na spektakl „Boeing, boeing" na Scenie Teatralnej NOT w Gdańsku

60 złod48
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 20%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

„Boeing Boeing”: komedia sytuacyjna, w 1991 r. wpisana do księgi Guinessa za 17 500 wystawień w 55 krajach świata

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: groupon należy wymienić na bilet w impresariacie Art Time mailowo: [email protected] O wyborze miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Po dokonaniu rezerwacji nie ma możliwości jej zmiany ani odwołania. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 730 797 345.
3. Po przybyciu pokaż otrzymany bilet.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 8 grouponów, ale wykorzystać maks. 4 groupony, a 4 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia.

Oferta

  • Bilet na spektakl „Boeing, boeing”
  • Kiedy: 07.02.2020 o godz. 17:30 i 21:00
  • Gdzie: Scena Teatralna NOT w Gdańsku, ul. Rajska 6

„Boeing, boeing”

Jedna z najzabawniejszych teatralnych komedii ostatniego półwiecza w zupełnie nowym przekładzie i adaptacji Bartosza Wierzbięty (tłumacza, znanego jako twórca dialogów do filmu „Shrek”). To opowieść o Maksie, który nie ma żadnych problemów z życiem uczuciowym, dopóki grafik lotów jego trzech niewiedzących o sobie nawzajem narzeczonych-stewardess, pewnego dnia się nie pokryje. Miłosny czworokąt uzupełniają przyjaciel głównego bohatera i rezolutna rosyjska gosposia.

  • czas trwania spektaklu: 2 godz. 45 min. (z przerwą)
  • wykonanie: Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku
  • autor: Marc Camoletti
  • reżyseria: Marcel Wiercichowski
  • scenografia: Grzegorz Sujecki
  • obsada: Marta Markowicz, Mateusz Młodzianowski, Paulina Fonferek, Igor Chmielnik, Hanna Piotrowska, Marta Turkowska

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Rajska 6, 80-850 Gdańsk

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (12351)
Cała Polska (378)
Bilety (104)
lokalne
Warszawa(1792)
Kraków(1071)
Łódź(712)
Wrocław(811)
Poznań(956)
Trójmiasto(868)
Szczecin(468)
Katowice(790)
Bydgoszcz(487)
Toruń(358)
Lublin(410)
Białystok(357)
Rzeszów(342)
Częstochowa(306)
Radom(304)
Kielce(344)
Olsztyn(285)
Opole(288)
Bielsko-Biała(374)
Gliwice(726)
Sosnowiec(655)
Rybnik(610)
Tychy(682)
portale
Wakacje.pl(8626)
Groupon(4269)
Super Prezenty(2919)
Tui(1911)
Triverna(702)
Travelist(678)
Kuptravel(48)

Polub nas na Facebooku:

Bilety jest to specjalna kategoria ofert stworzona przez portal Grupeo, zawierająca bilety, karnety, wejściówki na wszelkiego rodzaju wydarzenia kulturalne, artystyczne, muzyczne oraz sportowe. Promocyjne oferty, zawierające znaczne zniżki cenowe w jednym miejscu to podwójna korzyść dla nabywcy. Grupeo pozwala na codzienne przeglądanie ofert aktualnych imprez, promując wydarzenia zarówno krajowe jak i zagraniczne. Dodatkowo przy zakupach pozwala oszczędzać czas oraz pieniądze. Ze swoimi okazjami cenowymi dociera do jak największej liczby odbiorców w całym kraju, mających zróżnicowane oczekiwania i zainteresowania. Grupeo pomaga wielu ludziom spędzić miło czas, uciec od codzienności i poświęcić więcej czasu na relaks i rozrywkę. Dzięki rabatom za prezentowane na Grupeo Bilety oferty płacimy mniej w stosunku do cen rynkowych, a zaoszczędzone pieniądze możemy przeznaczyć na inne cele. Każdy na Grupeo Bilety powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Portal dokłada wszelkich starań, aby codziennie pojawiały się wszelkiego rodzaju nowości, okazje cenowe, specjalne promocje i bestsellery. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ściśle określoną ilość kuponów dostępną w sprzedaży oraz okres ważności. Warto więc podejmować decyzje w określonym w promocji czasie, gdyż w innym przypadku stracimy możliwość skorzystania z okazji. A wybór kuponów na Grupeo Bilety związanych z rozrywką i wolnym czasem jest bardzo duży i zróżnicowany. Z pewnością każdy użytkownik przeglądający oferty Grupeo Bilety odnajdzie atrakcyjne oferty według swoich własnych upodobań. Jest w czym wybierać! Obecnie na Grupeo dostępne są bilety do muzeów, do kin, na koncerty muzyczne, wejściówki na targi, do parków rozrywki, basenów, na przedstawienia teatralne, bilety wstępu do zoo oraz wszelkiego rodzaju pokazy. Grupeo zapewnia swoim odbiorcom rozrywkę i relaks na najwyższym poziomie, a do tego taniej! Miłośnicy takiego spędzania czasu, którzy regularnie korzystają z Grupeo są w pełni zadowoleni i usatysfakcjonowani. Chętnie rozwijają swoje zainteresowania i hobby. Bilety na Grupeo to doskonała propozycja zarówno dla osób indywidualnych chcących samodzielnie spędzić czas, a także dla całych rodzin czy też firm. Każdy oszczędza dzięki rabatom sięgającym nawet do 80% i każdy znajduje na Grupeo to czego szuka!

© 2019 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry