Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Od 47 zł: bilet na koncert „Hity Buffo” – Gliwice

99 złod79
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 20%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Muzyczna podróż po różnych regionach świata opierająca się na piosenkach, choreografiach i aranżacjach z „Wieczorów w Buffo”

Jak skorzystać z grouponu?
1. Kupon NIE uprawnia do wejścia na wydarzenie, aby otrzymać BILET, należy wejść na www.grouponbilety.pl i wymienić kupon na bilet, podając kod grouponu. Wymiana dostępna od 26.04.2019 do 09.01.2020. Po tym terminie miejsca przydzielane w sposób automatyczny bez możliwości wyboru.
2. W trakcie realizacji grouponu możliwy jest wybór miejsca i wydrukowanie biletu uprawniającego do wejścia na wydarzenie.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia.


Oferta:

  • Bilet na koncert „Hity Buffo”

Kiedy i gdzie:

  • 11.01.2020 o godz. 19:30 – Gliwice, Arena Gliwice, ul. Kujawska

Dostępne kategorie:

  • 79 zł zamiast 99 zł za bilet w kategorii 99
  • 95 zł zamiast 119 zł za bilet w kategorii 119
  • 109 zł zamiast 139 zł za bilet w kategorii 139
  • 125 zł zamiast 159 zł za bilet w kategorii 159
  • 135 zł zamiast 169 zł za bilet w kategorii 169

Wymień kupon na bilet (wymiana dostępna od 26.04.2019)

Kliknij aby sprawdzić dostępne miejsca i wymienić kupon na bilet

„Hity Buffo”

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia usłyszeć będzie można najpopularniejsze piosenki z cyklu widowisk artystycznych, pt. „Wieczory w Buffo”. W podróż do krainy wyobraźni zabiorą widzów nie tylko pełni wigoru artyści, ale także aranżacje przygotowane przez Janusza Stokłosę oraz brawurowe i pomysłowe choreografie autorstwa Janusza Józefowicza.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Akademicka 50, 44-100 Gliwice

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (10826)
Cała Polska (378)
Bilety (65)
lokalne
Warszawa(1690)
Kraków(1069)
Łódź(714)
Wrocław(837)
Poznań(966)
Trójmiasto(874)
Szczecin(470)
Katowice(822)
Bydgoszcz(484)
Toruń(329)
Lublin(406)
Białystok(344)
Rzeszów(339)
Częstochowa(296)
Radom(311)
Kielce(361)
Olsztyn(264)
Opole(303)
Bielsko-Biała(388)
Gliwice(741)
Sosnowiec(665)
Rybnik(620)
Tychy(697)
portale
Wakacje.pl(7018)
Groupon(4295)
Super Prezenty(2889)
Tui(1943)
Triverna(677)
Travelist(658)
Kuptravel(147)

Polub nas na Facebooku:

Bilety jest to specjalna kategoria ofert stworzona przez portal Grupeo, zawierająca bilety, karnety, wejściówki na wszelkiego rodzaju wydarzenia kulturalne, artystyczne, muzyczne oraz sportowe. Promocyjne oferty, zawierające znaczne zniżki cenowe w jednym miejscu to podwójna korzyść dla nabywcy. Grupeo pozwala na codzienne przeglądanie ofert aktualnych imprez, promując wydarzenia zarówno krajowe jak i zagraniczne. Dodatkowo przy zakupach pozwala oszczędzać czas oraz pieniądze. Ze swoimi okazjami cenowymi dociera do jak największej liczby odbiorców w całym kraju, mających zróżnicowane oczekiwania i zainteresowania. Grupeo pomaga wielu ludziom spędzić miło czas, uciec od codzienności i poświęcić więcej czasu na relaks i rozrywkę. Dzięki rabatom za prezentowane na Grupeo Bilety oferty płacimy mniej w stosunku do cen rynkowych, a zaoszczędzone pieniądze możemy przeznaczyć na inne cele. Każdy na Grupeo Bilety powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Portal dokłada wszelkich starań, aby codziennie pojawiały się wszelkiego rodzaju nowości, okazje cenowe, specjalne promocje i bestsellery. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ściśle określoną ilość kuponów dostępną w sprzedaży oraz okres ważności. Warto więc podejmować decyzje w określonym w promocji czasie, gdyż w innym przypadku stracimy możliwość skorzystania z okazji. A wybór kuponów na Grupeo Bilety związanych z rozrywką i wolnym czasem jest bardzo duży i zróżnicowany. Z pewnością każdy użytkownik przeglądający oferty Grupeo Bilety odnajdzie atrakcyjne oferty według swoich własnych upodobań. Jest w czym wybierać! Obecnie na Grupeo dostępne są bilety do muzeów, do kin, na koncerty muzyczne, wejściówki na targi, do parków rozrywki, basenów, na przedstawienia teatralne, bilety wstępu do zoo oraz wszelkiego rodzaju pokazy. Grupeo zapewnia swoim odbiorcom rozrywkę i relaks na najwyższym poziomie, a do tego taniej! Miłośnicy takiego spędzania czasu, którzy regularnie korzystają z Grupeo są w pełni zadowoleni i usatysfakcjonowani. Chętnie rozwijają swoje zainteresowania i hobby. Bilety na Grupeo to doskonała propozycja zarówno dla osób indywidualnych chcących samodzielnie spędzić czas, a także dla całych rodzin czy też firm. Każdy oszczędza dzięki rabatom sięgającym nawet do 80% i każdy znajduje na Grupeo to czego szuka!

© 2019 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry