Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Od 40 zł: bilet na wybrany spektakl w Sali Koncertowej Portu Gdynia lub na Scenie Teatralnej NOT w Gdańsku

50 złod40
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 20%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Spektakle do wyboru: „Związek otwarty”, „Akompaniator”, „Kolacja dla głupca”

Groupon ważny do dnia spektaklu (należy go wcześniej wymienić na bilet) i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 10 grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: groupon nie jest biletem. Po zakupie, należy wymienić groupon drogą mailową na bilet : [email protected] O wyborze miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Po dokonaniu rezerwacji nie ma możliwości jej zmiany ani odwołania. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 730 797 345.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta

 • spektakle i terminy:
  • „Związek otwarty” – 09.03.2019
  • „Akompaniator” – 09.02.2019, 27.04.2019
  • „Kolacja dla głupca” – 10.02.2019, 30.03.2019
 • miejsca:
  • Sala Koncertowa Zarządu Portu Gdynia, ul. Rotterdamska 9
  • Scena Teatralna NOT w Gdańsku, ul. Rajska 6

„Związek otwarty”

Przewrotna i zabawna komedia opiera się na bezpośrednim kontakcie i dialogu z widzem. Główny bohater rozpaczliwie stara się zatrzymać młodość, wdając się w kolejne romanse. Główna bohaterka to 40-letnia kobieta, która ma za sobą wiele nieudanych prób samobójczych. Ich związek przechodzi kryzys, więc postanawiają stworzyć związek otwarty.

Reżyseria: Żanetta Gruszczyńska-Ogonowska i Wojciech Rogowski
Obsada: Żanetta Gruszczyńska-Ogonowska i Wojciech Rogowski
Dramaturgia i oprawa muzyczna: Tomasz Ogonowski
Scenografia i kostiumy: Beata Jasionek
Inspicjent: Izabela Rogowska

„Akompaniator”

Historia miłosna kapryśnej diwy operowej i akompaniatora-pianisty. Początkowo lekka opowieść obyczajowa staje się thrillerem psychologicznym, gdy tytułowy bohater postanawia wyznać miłość swojej wybrance.

Scenariusz: Anna Burzyńska
Reżyseria: Adam Sajnuk
Obsada: Edyta Olszówka, Piotr Polk
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Kostiumy: Katarzyna Adamczyk

„Kolacja dla głupca”

Spektakl zaliczany jest do jednych z najlepszych komedii teatralnych na świecie. Główny bohater jest bogatym wydawcą bestsellerów, który cyklicznie urządza turniej nazywany „kolacją dla głupca”. Uczestnicy mają za zadanie przyprowadzić na ową kolację największego nieudacznika. Bohater na jedną z kolacji przyprowadza wyjątkowo nierozgarniętego księgowego, jednak wygrana oddala się od niego po tym, jak wypada mu dysk, co jest początkiem lawiny nieszczęść i kłopotów.

Reżyseria: Zdzisław Derebecki
Autor: Francis Veber
Obsada: Adrianna Jendroszek, Dominika Mrozowska, Małgorzata Wiercioch, Bartosz Budny, Wojciech Kowalski, Piotr Krótki, Adam Lisewski
Inspicjent: Izabela Rogowska


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Rotterdamska 9, 81-337 Gdynia
ul. Rajska 6, 80-850 Gdańsk

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (74343)
Shopping (178)
Bilety (119)
Hotele
lokalne
Warszawa(3191)
Kraków(2904)
Łódź(793)
Wrocław(689)
Poznań(1308)
Trójmiasto(771)
Szczecin(720)
Katowice(963)
Bydgoszcz(545)
Toruń(592)
Lublin(572)
Białystok(588)
Rzeszów(433)
Częstochowa(401)
Radom(319)
Kielce(479)
Olsztyn(429)
Opole(375)
Bielsko-Biała(445)
Gliwice(810)
Sosnowiec(747)
Rybnik(714)
Tychy(795)
portale
Hotelscombined(70439)
Groupon(4631)
Tui(2170)
Travelist(775)
Triverna(581)
Kuptravel(176)

Polub nas na Facebooku:

Bilety jest to specjalna kategoria ofert stworzona przez portal Grupeo, zawierająca bilety, karnety, wejściówki na wszelkiego rodzaju wydarzenia kulturalne, artystyczne, muzyczne oraz sportowe. Promocyjne oferty, zawierające znaczne zniżki cenowe w jednym miejscu to podwójna korzyść dla nabywcy. Grupeo pozwala na codzienne przeglądanie ofert aktualnych imprez, promując wydarzenia zarówno krajowe jak i zagraniczne. Dodatkowo przy zakupach pozwala oszczędzać czas oraz pieniądze. Ze swoimi okazjami cenowymi dociera do jak największej liczby odbiorców w całym kraju, mających zróżnicowane oczekiwania i zainteresowania. Grupeo pomaga wielu ludziom spędzić miło czas, uciec od codzienności i poświęcić więcej czasu na relaks i rozrywkę. Dzięki rabatom za prezentowane na Grupeo Bilety oferty płacimy mniej w stosunku do cen rynkowych, a zaoszczędzone pieniądze możemy przeznaczyć na inne cele. Każdy na Grupeo Bilety powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Portal dokłada wszelkich starań, aby codziennie pojawiały się wszelkiego rodzaju nowości, okazje cenowe, specjalne promocje i bestsellery. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ściśle określoną ilość kuponów dostępną w sprzedaży oraz okres ważności. Warto więc podejmować decyzje w określonym w promocji czasie, gdyż w innym przypadku stracimy możliwość skorzystania z okazji. A wybór kuponów na Grupeo Bilety związanych z rozrywką i wolnym czasem jest bardzo duży i zróżnicowany. Z pewnością każdy użytkownik przeglądający oferty Grupeo Bilety odnajdzie atrakcyjne oferty według swoich własnych upodobań. Jest w czym wybierać! Obecnie na Grupeo dostępne są bilety do muzeów, do kin, na koncerty muzyczne, wejściówki na targi, do parków rozrywki, basenów, na przedstawienia teatralne, bilety wstępu do zoo oraz wszelkiego rodzaju pokazy. Grupeo zapewnia swoim odbiorcom rozrywkę i relaks na najwyższym poziomie, a do tego taniej! Miłośnicy takiego spędzania czasu, którzy regularnie korzystają z Grupeo są w pełni zadowoleni i usatysfakcjonowani. Chętnie rozwijają swoje zainteresowania i hobby. Bilety na Grupeo to doskonała propozycja zarówno dla osób indywidualnych chcących samodzielnie spędzić czas, a także dla całych rodzin czy też firm. Każdy oszczędza dzięki rabatom sięgającym nawet do 80% i każdy znajduje na Grupeo to czego szuka!

© 2019 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry