Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Od 34,99 zł: bilet na nocne widowisko plenerowe „Orzeł i Krzyż – Zwycięskie Powstanie” w Parku Dzieje 

60 złod34,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 42%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Widowisko historyczne „Orzeł i Krzyż” to niemal 400 wolontariuszy, wiele historycznych postaci, efekty specjalne, gra światłem i więcej

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: konieczna jest wymiana grouponu na bilet przez stronę bileteria.parkdzieje.pl/groupon, na której należy wpisać kod grouponu. Wymiana do końca 30.04.2019r.
3. Weź ze sobą otrzymany bilet.
Dodatkowe informacje:< bilet ulgowy przysługuje: młodzieży uczącej się (do 26. roku życia), seniorom od 65 roku życia, posiadaczom Karty Dużej Rodziny, osobom z orzeczonym znacznym stopniem niepełnosprawności.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny od 01.02.2019 do 30.04.2019.

„Orzeł i Krzyż – Zwycięskie Powstanie”

Jedno z największych w Polsce widowisk plenerowych, które opowiada o historii Polski, odgrywanej na plenerowej scenie wielkości sześciu piłkarskich boisk. Niemal 400 aktorów, spektakularne efekty specjalne z wykorzystaniem wody, poruszająca muzyka, mappingi oraz wyjątkowa gra światłem.

Widowisko „Orzeł i Krzyż – Zwycięskie Powstanie” to niezwykła podróż do czasów Powstania Wielkopolskiego, które koncentrować się będzie na głównych wydarzeniach militarnych. W programie strajk dzieci wrzesińskich, wóz Drzymały i okazja by zobaczyć szaleństwo, jakie ogarnęło mieszkańców Poznania po przemówieniu Paderewskiego. Twórcy przedstawienia zadbają o atrakcyjną formę przekazania historii

Więcej informacji dostępnych tutaj.

Dodatkowe informacje:

 • Jak dojechać na widowisko:
  • Samochodem: wjeżdżając do Murowanej Gośliny ulicą Poznańską należy skręcić w ulicę Fiołkową (przy stacji Orlen). Dojazd do Parku Dzieje jest oznaczony w widoczny sposób. Parking dla odwiedzających jest darmowy. Oddalony o około 400 m od trybun. Osobom z niepełnosprawnością jest udostępniony wjazd na parking specjalny (należy o tym wcześniej poinformować park).
  • Koleją: dojazd do Parku Dzieje możliwy pociągami Kolei Wielkopolskich z dworca Poznań Główny do stacji „Zielone Wzgórza’’ poprzez standardowe połączenia w kierunku na Gołańcz. Bilet tam i z powrotem w promocyjnej cenie 5 zł i obejmuje on połączenia po godzinie 17 z Poznania w kierunku Gołańcz/Wągrowiec oraz powrót pociągiem „Orzeł”, który odjeżdża ze stacji „Zielone Wzgórza” 30 minut po widowisku (godz. 23:45).
  • Autobusem: dojazd możliwy również autobusami MPK i Transkom, najbliższy przystanek do Parku to „Murowana Goślina/Modrzewiowa NŻ”. Należy sprawdzić autobus powrotny lub ewentualnie powrót koleją. Widowisko kończy się ok. godz. 23. Autobusy: 341, 342, 348.
 • ważne:
  • między parkingami (samochodowym i przy PKP), a Parkiem Dzieje będzie kursować specjalny bus dla osób starszych lub z niepełnosprawnością
  • należy zabrać ze sobą odpowiedni strój: widowisko odbywa się wieczorem w plenerze, dlatego warto przygotować ciepłe ubranie oraz osłonę przed deszczem (nieprzemakalną narzutę, kurtkę lub palto)
  • w trosce o zapewnienie wszystkim gościom maksymalnej widoczności, otwieranie parasoli na trybunie, używanie aparatów i kamer z lampami błyskowymi i jasnym wyświetlaczem jest zabronione

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Bracka 9, 62-095 Murowana Goślina, WIELKOPOLSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (161458)
Shopping (195)
Bilety (110)
Hotele
lokalne
Warszawa(3507)
Kraków(2879)
Łódź(786)
Wrocław(1381)
Poznań(1280)
Trójmiasto(777)
Szczecin(732)
Katowice(978)
Bydgoszcz(549)
Toruń(603)
Lublin(594)
Białystok(592)
Rzeszów(446)
Częstochowa(428)
Radom(353)
Kielce(489)
Olsztyn(479)
Opole(384)
Bielsko-Biała(455)
Gliwice(830)
Sosnowiec(761)
Rybnik(731)
Tychy(813)
portale
Hotelscombined(158146)
Groupon(4624)
Tui(2219)
Triverna(643)
Kuptravel(241)
Travelist(11)

Polub nas na Facebooku:

Bilety jest to specjalna kategoria ofert stworzona przez portal Grupeo, zawierająca bilety, karnety, wejściówki na wszelkiego rodzaju wydarzenia kulturalne, artystyczne, muzyczne oraz sportowe. Promocyjne oferty, zawierające znaczne zniżki cenowe w jednym miejscu to podwójna korzyść dla nabywcy. Grupeo pozwala na codzienne przeglądanie ofert aktualnych imprez, promując wydarzenia zarówno krajowe jak i zagraniczne. Dodatkowo przy zakupach pozwala oszczędzać czas oraz pieniądze. Ze swoimi okazjami cenowymi dociera do jak największej liczby odbiorców w całym kraju, mających zróżnicowane oczekiwania i zainteresowania. Grupeo pomaga wielu ludziom spędzić miło czas, uciec od codzienności i poświęcić więcej czasu na relaks i rozrywkę. Dzięki rabatom za prezentowane na Grupeo Bilety oferty płacimy mniej w stosunku do cen rynkowych, a zaoszczędzone pieniądze możemy przeznaczyć na inne cele. Każdy na Grupeo Bilety powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Portal dokłada wszelkich starań, aby codziennie pojawiały się wszelkiego rodzaju nowości, okazje cenowe, specjalne promocje i bestsellery. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ściśle określoną ilość kuponów dostępną w sprzedaży oraz okres ważności. Warto więc podejmować decyzje w określonym w promocji czasie, gdyż w innym przypadku stracimy możliwość skorzystania z okazji. A wybór kuponów na Grupeo Bilety związanych z rozrywką i wolnym czasem jest bardzo duży i zróżnicowany. Z pewnością każdy użytkownik przeglądający oferty Grupeo Bilety odnajdzie atrakcyjne oferty według swoich własnych upodobań. Jest w czym wybierać! Obecnie na Grupeo dostępne są bilety do muzeów, do kin, na koncerty muzyczne, wejściówki na targi, do parków rozrywki, basenów, na przedstawienia teatralne, bilety wstępu do zoo oraz wszelkiego rodzaju pokazy. Grupeo zapewnia swoim odbiorcom rozrywkę i relaks na najwyższym poziomie, a do tego taniej! Miłośnicy takiego spędzania czasu, którzy regularnie korzystają z Grupeo są w pełni zadowoleni i usatysfakcjonowani. Chętnie rozwijają swoje zainteresowania i hobby. Bilety na Grupeo to doskonała propozycja zarówno dla osób indywidualnych chcących samodzielnie spędzić czas, a także dla całych rodzin czy też firm. Każdy oszczędza dzięki rabatom sięgającym nawet do 80% i każdy znajduje na Grupeo to czego szuka!

© 2019 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry