Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Od 1 zł: bilety na lodowisko, górkę lodową, fitness na łyżwach i więcej atrakcji na Zimowym Narodowym

16 złod1
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 93%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Gorące emocje w atmosferze Zimowego Miasteczka, w którym na gości czekają atrakcje zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: należy wejść na stronę www.zimowynarodowy.pl i zarezerwować konkretny termin oraz godzinę wejścia na wybraną atrakcję Zimowego Narodowego, wpisując kod grouponu. Po wybraniu terminu i godziny klient otrzyma mailowo bilet wstępu na wybraną atrakcję. Możliwość wymiany grouponu na bilet w kasach, pod warunkiem dostępności biletów.
3. Z wydrukowanym biletem należy udać się na Zimowy Narodowy. 
Dodatkowe informacje: groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. W opcjach Black Week jedna osoba może kupić maksymalnie 4 kupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: groupon ważny od 30.11.2019 do 08.03.2020.

Bilety na Zimowy Narodowy 2019/2020

od 30.11.2019 do 08.03.2020

Dostępne atrakcje:


Lodowiska:

 • Lodowisko A: wolnostojące lodowisko służące do jazdy rekreacyjnej dla dzieci i dorosłych, o powierzchni blisko 2000 m².
 • Lodowisko E.Wedel: jazda rekreacyjna na 2 połączonych lodowymi ścieżkami lodowiskach o łącznej powierzchni blisko 3000 m². Mniejsza tafla jest miejscem weekendowych zajęć dla najmłodszych.

Disco Lodowisko z 4FUN.TV: w piątkowe i sobotnie wieczory na ostatnich slotach lodowiska A odbywać się będzie impreza na łyżwach

Poranki dla dzieci z PGE Energia Ciepła: w sobotnie i niedzielne poranki na lodowisku B odbywać się będzie nauka jazdy na łyżwach poprzez zabawę

Fitness na łyżwach z MultiSport to zajęcia poprawiające kondycję i koordynację, wzmacniające wszystkie partie mięśniowe oraz atrakcyjna forma spalania zbędnych kalorii i poprawy sylwetki. Zajęcia przeznaczone dla młodzieży i dorosłych, swobodnie poruszających się na łyżwach. Poprowadzi je profesjonalny instruktor.

Górka Lodowa E.Wedel: 12-metrowa górka lodowa przeznaczona do zjazdów na pontonach wprost z trybun

Bilet open upoważnia do jednorazowego wstępu na teren Zimowego Miasteczka i skorzystania we wskazanym dniu z:

 • 1 tury na Lodowisku A (z wyłączeniem fitnessu na łyżwach z MultiSport)
 • 1 tury na Lodowisku B (z wyłączeniem Poranków dla Dzieci z animatorem)
 • 3 zjazdów z Górki Lodowej

Dodatkowe informacje:

Specjalny pakiet biletów po 1 zł z okazji Black Week:

 • ważne w zależności od opcji:
  • w weekend od 30.11.2019 do 01.12.2019
  • w tygodniu od 02.12.2019 do 06.12.2019

Bilet ulgowy przysługuje:

 • dzieciom do 7 roku życia
 • młodzieży szkolnej do 19 roku życia
 • studentom do 26 roku życia
 • emerytom
 • rencistom
 • osobom z niepełnosprawnościami oraz ich opiekunom

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Al. Ks. J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (12576)
Cała Polska (404)
Bilety (100)
lokalne
Warszawa(1843)
Kraków(1077)
Łódź(749)
Wrocław(841)
Poznań(974)
Trójmiasto(889)
Szczecin(471)
Katowice(789)
Bydgoszcz(485)
Toruń(374)
Lublin(424)
Białystok(374)
Rzeszów(348)
Częstochowa(332)
Radom(316)
Kielce(358)
Olsztyn(304)
Opole(315)
Bielsko-Biała(392)
Gliwice(747)
Sosnowiec(667)
Rybnik(620)
Tychy(694)
portale
Wakacje.pl(8760)
Groupon(4293)
Super Prezenty(3022)
Tui(1911)
Triverna(754)
Travelist(713)
Kuptravel(45)

Polub nas na Facebooku:

Bilety jest to specjalna kategoria ofert stworzona przez portal Grupeo, zawierająca bilety, karnety, wejściówki na wszelkiego rodzaju wydarzenia kulturalne, artystyczne, muzyczne oraz sportowe. Promocyjne oferty, zawierające znaczne zniżki cenowe w jednym miejscu to podwójna korzyść dla nabywcy. Grupeo pozwala na codzienne przeglądanie ofert aktualnych imprez, promując wydarzenia zarówno krajowe jak i zagraniczne. Dodatkowo przy zakupach pozwala oszczędzać czas oraz pieniądze. Ze swoimi okazjami cenowymi dociera do jak największej liczby odbiorców w całym kraju, mających zróżnicowane oczekiwania i zainteresowania. Grupeo pomaga wielu ludziom spędzić miło czas, uciec od codzienności i poświęcić więcej czasu na relaks i rozrywkę. Dzięki rabatom za prezentowane na Grupeo Bilety oferty płacimy mniej w stosunku do cen rynkowych, a zaoszczędzone pieniądze możemy przeznaczyć na inne cele. Każdy na Grupeo Bilety powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Portal dokłada wszelkich starań, aby codziennie pojawiały się wszelkiego rodzaju nowości, okazje cenowe, specjalne promocje i bestsellery. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ściśle określoną ilość kuponów dostępną w sprzedaży oraz okres ważności. Warto więc podejmować decyzje w określonym w promocji czasie, gdyż w innym przypadku stracimy możliwość skorzystania z okazji. A wybór kuponów na Grupeo Bilety związanych z rozrywką i wolnym czasem jest bardzo duży i zróżnicowany. Z pewnością każdy użytkownik przeglądający oferty Grupeo Bilety odnajdzie atrakcyjne oferty według swoich własnych upodobań. Jest w czym wybierać! Obecnie na Grupeo dostępne są bilety do muzeów, do kin, na koncerty muzyczne, wejściówki na targi, do parków rozrywki, basenów, na przedstawienia teatralne, bilety wstępu do zoo oraz wszelkiego rodzaju pokazy. Grupeo zapewnia swoim odbiorcom rozrywkę i relaks na najwyższym poziomie, a do tego taniej! Miłośnicy takiego spędzania czasu, którzy regularnie korzystają z Grupeo są w pełni zadowoleni i usatysfakcjonowani. Chętnie rozwijają swoje zainteresowania i hobby. Bilety na Grupeo to doskonała propozycja zarówno dla osób indywidualnych chcących samodzielnie spędzić czas, a także dla całych rodzin czy też firm. Każdy oszczędza dzięki rabatom sięgającym nawet do 80% i każdy znajduje na Grupeo to czego szuka!

© 2019 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry