Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Bilety lotnicze Lufthansa – 9 zł za groupon zniżkowy wart 85 zł

85 złod9
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 89%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Możliwość podróży do wielu atrakcyjnych miejsc na świecie

Groupon ważny do 04.12.2021 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Podczas jednej rezerwacji można skorzystać tylko z jednego grouponu. Groupon można zrealizować wyłącznie przez stronę www.lufthansa.com/pl.Wylot i powrót muszą odbyć się w terminie od 3.09.2021 do 4.03.2022. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Realizacja: aby zrealizować groupon, należy wejść na stronę www.lufthansa.com/pl, wybrać kraj „Poland'' oraz język, a następnie wybrać loty. W etapie „Wybierz metodę płatności'' należy z prawej strony, pod opcją „Twój koszyk'' kliknąć link: „Uzyskaj zniżkę od Twojej taryfy'', a potem wprowadzić kod grouponu w pole „numer voucheru'' i kliknąć „Zastosuj kupon''. Cena biletu zostanie obniżona o wartość grouponu po kliknięciu „Zastosuj kupon''.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta

  • 9 zł za groupon zniżkowy wart 85 zł na zakup biletów przez stronę internetową lufthansa.com.

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (17422)
Cała Polska (543)
Bilety (66)
lokalne
Warszawa(1896)
Kraków(1313)
Łódź(674)
Wrocław(775)
Poznań(1048)
Trójmiasto(875)
Szczecin(521)
Katowice(791)
Bydgoszcz(559)
Toruń(392)
Lublin(442)
Białystok(362)
Rzeszów(357)
Częstochowa(343)
Radom(337)
Kielce(394)
Olsztyn(310)
Opole(299)
Bielsko-Biała(370)
Gliwice(619)
Sosnowiec(590)
Rybnik(536)
Tychy(581)
portale
Wakacje.pl(15043)
Groupon(3621)
Super Prezenty(3527)
Triverna(1186)
Travelist(825)

Polub nas na Facebooku:

Bilety jest to specjalna kategoria ofert stworzona przez portal Grupeo, zawierająca bilety, karnety, wejściówki na wszelkiego rodzaju wydarzenia kulturalne, artystyczne, muzyczne oraz sportowe. Promocyjne oferty, zawierające znaczne zniżki cenowe w jednym miejscu to podwójna korzyść dla nabywcy. Grupeo pozwala na codzienne przeglądanie ofert aktualnych imprez, promując wydarzenia zarówno krajowe jak i zagraniczne. Dodatkowo przy zakupach pozwala oszczędzać czas oraz pieniądze. Ze swoimi okazjami cenowymi dociera do jak największej liczby odbiorców w całym kraju, mających zróżnicowane oczekiwania i zainteresowania. Grupeo pomaga wielu ludziom spędzić miło czas, uciec od codzienności i poświęcić więcej czasu na relaks i rozrywkę. Dzięki rabatom za prezentowane na Grupeo Bilety oferty płacimy mniej w stosunku do cen rynkowych, a zaoszczędzone pieniądze możemy przeznaczyć na inne cele. Każdy na Grupeo Bilety powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Portal dokłada wszelkich starań, aby codziennie pojawiały się wszelkiego rodzaju nowości, okazje cenowe, specjalne promocje i bestsellery. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ściśle określoną ilość kuponów dostępną w sprzedaży oraz okres ważności. Warto więc podejmować decyzje w określonym w promocji czasie, gdyż w innym przypadku stracimy możliwość skorzystania z okazji. A wybór kuponów na Grupeo Bilety związanych z rozrywką i wolnym czasem jest bardzo duży i zróżnicowany. Z pewnością każdy użytkownik przeglądający oferty Grupeo Bilety odnajdzie atrakcyjne oferty według swoich własnych upodobań. Jest w czym wybierać! Obecnie na Grupeo dostępne są bilety do muzeów, do kin, na koncerty muzyczne, wejściówki na targi, do parków rozrywki, basenów, na przedstawienia teatralne, bilety wstępu do zoo oraz wszelkiego rodzaju pokazy. Grupeo zapewnia swoim odbiorcom rozrywkę i relaks na najwyższym poziomie, a do tego taniej! Miłośnicy takiego spędzania czasu, którzy regularnie korzystają z Grupeo są w pełni zadowoleni i usatysfakcjonowani. Chętnie rozwijają swoje zainteresowania i hobby. Bilety na Grupeo to doskonała propozycja zarówno dla osób indywidualnych chcących samodzielnie spędzić czas, a także dla całych rodzin czy też firm. Każdy oszczędza dzięki rabatom sięgającym nawet do 80% i każdy znajduje na Grupeo to czego szuka!

© 2021 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry