Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Bilet na dowolny Koncert Chopinowski od 59,99 zł w Sali Koncertowej Fryderyk

79 złod59,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 24%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Ciekawa propozycja dla miłośników muzyki wybitnego polskiego kompozytora

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 4 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Koncerty odbywają się codziennie we wszystkie dni tygodnia. Kasa biletowa otwarta 16.30-18.30. Groupon należy wymienić w kasie na bilet nie później niż 24 godziny przed konkretnym koncertem. Groupon nie obowiązuje na koncert 16.10.2020 z powodu braku wolnych miejsc.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 728 808 660 z podaniem kodu zabezpieczającego.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Szczegóły:

  • Bilet na dowolny Koncert Chopinowski dla 1 lub 2 osób
  • Kiedy: codziennie od czwartku do niedzieli o godz. 19 oraz dodatkowo 9.03.,10.03.,16.03. i 17.03. o godz.19
  • Gdzie: Sala Koncertowa Fryderyk, Podwale 15, Warszawa

Sala Koncertowa Fryderyk jako jedyne miejsce koncertów Chopinowskich w Warszawie znalazła się w broszurze Warszawskiej Organizacji Turystyczej „Warszawa Luksusowa””

Koncert Chopinowski

Koncerty maja formę XIX spotkań muzycznych. Odtwórcami kompozycji Fryderyka Chopina są absolwenci i profesorowie prestiżowych akademii muzycznych, takich jak: Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie, nowojorska Juilliard School, londyńska Royal Academy of Music, Konserwatorium w Moskwie czy francuski Conservatoire de Paris. Przedstawią oni własne interpretacje utworów pianisty m.in. Etiuda c-moll op. 10 nr 12 zwana Rewolucyjną, Heroiczny Polonez AS-dur op. 53, Preludium Des-dur op.28 nr 16 zwane Deszczowym.

Koncerty składają się z dwóch części, przedzielonych krótką przerwą podczas której goście są częstowani lampką wina musującego.

Czas trwania koncertu: 1 godzina

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Podwale 15, 05-077 Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (17251)
Cała Polska (544)
Bilety (66)
lokalne
Warszawa(1896)
Kraków(1313)
Łódź(675)
Wrocław(776)
Poznań(1046)
Trójmiasto(874)
Szczecin(520)
Katowice(789)
Bydgoszcz(560)
Toruń(392)
Lublin(441)
Białystok(361)
Rzeszów(355)
Częstochowa(342)
Radom(337)
Kielce(394)
Olsztyn(310)
Opole(298)
Bielsko-Biała(370)
Gliwice(620)
Sosnowiec(589)
Rybnik(537)
Tychy(580)
portale
Wakacje.pl(14977)
Groupon(3619)
Super Prezenty(3527)
Triverna(1186)
Travelist(825)

Polub nas na Facebooku:

Bilety jest to specjalna kategoria ofert stworzona przez portal Grupeo, zawierająca bilety, karnety, wejściówki na wszelkiego rodzaju wydarzenia kulturalne, artystyczne, muzyczne oraz sportowe. Promocyjne oferty, zawierające znaczne zniżki cenowe w jednym miejscu to podwójna korzyść dla nabywcy. Grupeo pozwala na codzienne przeglądanie ofert aktualnych imprez, promując wydarzenia zarówno krajowe jak i zagraniczne. Dodatkowo przy zakupach pozwala oszczędzać czas oraz pieniądze. Ze swoimi okazjami cenowymi dociera do jak największej liczby odbiorców w całym kraju, mających zróżnicowane oczekiwania i zainteresowania. Grupeo pomaga wielu ludziom spędzić miło czas, uciec od codzienności i poświęcić więcej czasu na relaks i rozrywkę. Dzięki rabatom za prezentowane na Grupeo Bilety oferty płacimy mniej w stosunku do cen rynkowych, a zaoszczędzone pieniądze możemy przeznaczyć na inne cele. Każdy na Grupeo Bilety powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Portal dokłada wszelkich starań, aby codziennie pojawiały się wszelkiego rodzaju nowości, okazje cenowe, specjalne promocje i bestsellery. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ściśle określoną ilość kuponów dostępną w sprzedaży oraz okres ważności. Warto więc podejmować decyzje w określonym w promocji czasie, gdyż w innym przypadku stracimy możliwość skorzystania z okazji. A wybór kuponów na Grupeo Bilety związanych z rozrywką i wolnym czasem jest bardzo duży i zróżnicowany. Z pewnością każdy użytkownik przeglądający oferty Grupeo Bilety odnajdzie atrakcyjne oferty według swoich własnych upodobań. Jest w czym wybierać! Obecnie na Grupeo dostępne są bilety do muzeów, do kin, na koncerty muzyczne, wejściówki na targi, do parków rozrywki, basenów, na przedstawienia teatralne, bilety wstępu do zoo oraz wszelkiego rodzaju pokazy. Grupeo zapewnia swoim odbiorcom rozrywkę i relaks na najwyższym poziomie, a do tego taniej! Miłośnicy takiego spędzania czasu, którzy regularnie korzystają z Grupeo są w pełni zadowoleni i usatysfakcjonowani. Chętnie rozwijają swoje zainteresowania i hobby. Bilety na Grupeo to doskonała propozycja zarówno dla osób indywidualnych chcących samodzielnie spędzić czas, a także dla całych rodzin czy też firm. Każdy oszczędza dzięki rabatom sięgającym nawet do 80% i każdy znajduje na Grupeo to czego szuka!

© 2021 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry