Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Bilet do Strefy Basenowej (od 49 zł) lub Relaksu i Saunarium (od 65 zł) i więcej od 04.03.2019 w Termie Bania (do -44%)

65 złod49
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 25%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Rozrywka w parku wodnym z licznymi atrakcjami i rześkie górskie powietrze to przepis na wypoczynek dla dzieci i dorosłych

Groupon ważny do 19.06.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. 
Terminy wyłączone: w dniach 8-18.04.2019 przerwa technologiczna (obiekt nieczynny) oraz 19-22.04.2019 i 27.04-05.05.2019.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: z wydrukowanym kuponem należy zgłosić się do Biura Obsługi Klienta.
Dodatkowe informacje: groupony można łączyć.
W przypadku opcji z 30-minutowym masażem relaksacyjnym dla 2 osób, zabiegi odbywać się będą w osobnych gabinetach.
W przypadku pakietów z masażem wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu zabiegów w Powrót do Źródła Medical SPA, tel. 18 265 74 94. Podczas realizacji kuponu klient otrzyma opaskę na rękę uprawniającą do realizacji usługi SPA. 
Korzystanie z saun suchych i mokrych odbywa się zgodnie z ogólnymi zasadami:
- do saun należy wejść nago, przy czym do saun suchych obligatoryjnie trzeba zabrać ze sobą ręcznik lub pareo (ręcznik należy rozłożyć pod całe ciało, siadając lub kładąc się na ławkach w taki sposób, by żadna część ciała nie stykała się bezpośrednio z deskami, w tym stopy),
- z saun mokrych korzysta się nago (przed zajęciem miejsca na ławce należy opłukać siedzisko wodą za pomocą węża znajdującego się przy wejściu, po zakończeniu czynność powtórzyć),
- użytkownik korzystający z Saunarium w stroju kąpielowym musi liczyć się z możliwością obecności innych użytkowników, którzy poruszają się po strefie nago,
- z natrysków oraz z basenów można korzystać w strojach kąpielowych bądź nago.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 12 opcji

Bilety do parku wodnego Terma Bania

 • 49 zł zamiast 65 zł za bilet do Strefy Basenowej (Strefa Zabawy i Relaksu) na cały dzień dla dziecka do 13 roku życia (pon.-pt.)
 • 65 zł zamiast 85 zł za bilet do Strefy Basenowej (Strefa Zabawy i Relaksu) na cały dzień dla 1 osoby dorosłej (pon.-pt.)
 • 65 zł zamiast 85 zł za bilet do Saunarium i Strefy Relaksu cały dzień dla 1 osoby dorosłej (pon.-pt.)
 • 79 zł zamiast 95 zł za bilet open (Saunarium, Strefa Zabawy i Relaksu) na cały dzień dla 1 osoby dorosłej (pon.-pt.)
 • 139 zł zamiast 225 zł za bilet open (Saunarium, Strefa Zabawy, Relaksu) na cały dzień + 30-min. masaż relaksacyjny dla 1 os. dorosłej (pon.-pt.)
 • 270 zł zamiast 450 zł za bilet open (Saunarium, Strefa Zabawy, Relaksu) na cały dzień + 30-min. masaż relaksacyjny dla 2 os. dorosłych (pon.-pt.)
 • 69 zł zamiast 85 zł za bilet do Strefy Basenowej (Strefa Zabawy i Relaksu) na cały dzień dla dziecka do 13 roku życia (sob.-niedz.)
 • 79 zł zamiast 119 zł za bilet do Strefy Basenowej (Strefa Zabawy i Relaksu) na cały dzień dla 1 osoby dorosłej (sob.-niedz.)
 • 79 zł zamiast 119 zł za bilet do Saunarium i Strefy Relaksu cały dzień dla 1 osoby dorosłej (sob.-niedz.)
 • 89 zł zamiast 135 zł za bilet open (Saunarium, Strefa Zabawy i Relaksu) na cały dzień dla 1 osoby dorosłej (sob.-niedz.)
 • 159 zł zamiast 265 zł za bilet open (Saunarium, Strefa Zabawy, Relaksu) na cały dzień + 30-min. masaż relaks. dla 1 os. dorosłej (sob.-niedz.)
 • 299 zł zamiast 530 zł za bilet open (Saunarium, Strefa Zabawy, Relaksu) na cały dzień + 30-min. masaż relaks. dla 2 os. dorosłych (sob.-niedz.)

Szczegóły:

 • 3 niezależne strefy: Zabawy, Relaksu i Saunarium
 • liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych
 • łączna powierzchnia lustra wody: aż 2400 m²

Strefa Zabawy to 5 basenów z wodą termalną o temperaturze do 36°C, zjeżdżalniami zewnętrznymi o łącznej długości blisko 300 m, karuzelami wodnymi, armatkami i kaskadami oraz innymi atrakcjami. W Strefie Zabawy zlokalizowano również wodny plac zabaw i wanny z surową wodą siarkową.

Strefa Relaksu zawiera 6 basenów z wodą termalną o różnej specyfice i zdrowotnych właściwościach. W grudniu 2018 roku do użytku oddano nowe baseny zewnętrzne z wodą o temperaturze do 38°C. Na całej długość linii brzegowej zlokalizowano urządzenia do hydromasażu: dysze oraz leżanki wodno-powietrzne. Nowością jest wodny drink-bar.

Od maja dostępne będą nowe sauny zewnętrzne, studnia do schładzania oraz wytwornica śniegu.

Saunarium to:

 • sauna fińska (temp. do 100°C i do 20% wilgotności)
 • łaźnia parowa (temp. do 45°C i do 100% wilgotności)
 • grota kamienna (temp. do 50°C i do 45% wilgotności)
 • sauna Stara góralska (temp. do 60°C i do 35% wilgotności)
 • ruska bania (temp. do 65°C i do 60% wilgotności)
 • basen z wodą chłodzącą do pływania
 • basen solankowy z tężnią solankową oraz grota solna

Rytuały saunowe zgodnie z harmonogramem w cenie biletu.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Środkowa 181, 34-405 Białka Tatrzańska

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (156633)
Shopping (199)
Bilety (104)
Hotele
lokalne
Warszawa(3088)
Kraków(2774)
Łódź(781)
Wrocław(1284)
Poznań(1397)
Trójmiasto(764)
Szczecin(731)
Katowice(983)
Bydgoszcz(557)
Toruń(611)
Lublin(559)
Białystok(420)
Rzeszów(428)
Częstochowa(400)
Radom(356)
Kielce(366)
Olsztyn(488)
Opole(360)
Bielsko-Biała(426)
Gliwice(797)
Sosnowiec(727)
Rybnik(708)
Tychy(793)
portale
Hotelscombined(152446)
Groupon(4459)
Tui(2251)
Travelist(785)
Triverna(684)
Kuptravel(264)

Polub nas na Facebooku:

Bilety jest to specjalna kategoria ofert stworzona przez portal Grupeo, zawierająca bilety, karnety, wejściówki na wszelkiego rodzaju wydarzenia kulturalne, artystyczne, muzyczne oraz sportowe. Promocyjne oferty, zawierające znaczne zniżki cenowe w jednym miejscu to podwójna korzyść dla nabywcy. Grupeo pozwala na codzienne przeglądanie ofert aktualnych imprez, promując wydarzenia zarówno krajowe jak i zagraniczne. Dodatkowo przy zakupach pozwala oszczędzać czas oraz pieniądze. Ze swoimi okazjami cenowymi dociera do jak największej liczby odbiorców w całym kraju, mających zróżnicowane oczekiwania i zainteresowania. Grupeo pomaga wielu ludziom spędzić miło czas, uciec od codzienności i poświęcić więcej czasu na relaks i rozrywkę. Dzięki rabatom za prezentowane na Grupeo Bilety oferty płacimy mniej w stosunku do cen rynkowych, a zaoszczędzone pieniądze możemy przeznaczyć na inne cele. Każdy na Grupeo Bilety powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Portal dokłada wszelkich starań, aby codziennie pojawiały się wszelkiego rodzaju nowości, okazje cenowe, specjalne promocje i bestsellery. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ściśle określoną ilość kuponów dostępną w sprzedaży oraz okres ważności. Warto więc podejmować decyzje w określonym w promocji czasie, gdyż w innym przypadku stracimy możliwość skorzystania z okazji. A wybór kuponów na Grupeo Bilety związanych z rozrywką i wolnym czasem jest bardzo duży i zróżnicowany. Z pewnością każdy użytkownik przeglądający oferty Grupeo Bilety odnajdzie atrakcyjne oferty według swoich własnych upodobań. Jest w czym wybierać! Obecnie na Grupeo dostępne są bilety do muzeów, do kin, na koncerty muzyczne, wejściówki na targi, do parków rozrywki, basenów, na przedstawienia teatralne, bilety wstępu do zoo oraz wszelkiego rodzaju pokazy. Grupeo zapewnia swoim odbiorcom rozrywkę i relaks na najwyższym poziomie, a do tego taniej! Miłośnicy takiego spędzania czasu, którzy regularnie korzystają z Grupeo są w pełni zadowoleni i usatysfakcjonowani. Chętnie rozwijają swoje zainteresowania i hobby. Bilety na Grupeo to doskonała propozycja zarówno dla osób indywidualnych chcących samodzielnie spędzić czas, a także dla całych rodzin czy też firm. Każdy oszczędza dzięki rabatom sięgającym nawet do 80% i każdy znajduje na Grupeo to czego szuka!

© 2019 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry