Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

2 pizze na cienkim, włoskim cieście od 28,99 zł i więcej opcji w restauracji Nad Wodospadem (do -44%)

50 złod28,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 42%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

2, 4 lub nawet 6 pizz o średnicy 32 cm na cienkim cieście

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu z wyłączeniem 30.12.2014-6.01.2015 i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie obejmuje napojów i alkoholi. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Oferta ważna w lokalu.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. 10% rabatu na pozostałe dania z menu. Groupon należy wykorzystać w trakcie 1 wizyty.
Konieczna rezerwacja tel. (33) 866-20-60; 796-862 060
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Zaznaj smaku prawdziwej, włoskiej pizzy na cienkim cieście - wybierz się do restauracji Nad Wodospadem.

Oferta
Pizza (32 cm) w 1 z 3 opcji:
1) 28,99 zł zamiast 50 zł za 2 pizze,
2) 55,99 zł zamiast 100 zł za 4 pizze,
3) 84,99 zł zamiast 150 zł za 6 pizze.

Menu można znaleźć tutaj.

Nad Wodospadem
Restauracja wchodzi w skład ośrodka szkoleniowo-wypoczynkowego, który mieści się w okolicy malowniczo położonego Jeziora Międzybrodzkiego w Beskidach. Lokal serwuje włoską pizzę na cienkim cieście. W menu można zatem znaleźć takie pozycje, jak pizza z szynką, bekonem i salami czy też z szynką parmeńską, rukolą, pomidorem i parmezanem. Oprócz okrągłego klasyka rodem z Italii w Nad Wodospadem można skosztować makaronów, sałatek, zup i mięs z grilla. A wszystko to w kojącej zmysły górskiej scenerii.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Medyków 19, 43-300 Międzybrodzie Bialskie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (84835)
Shopping (66)
Bilety (160)
Hotele
lokalne
Bielsko-Biała (523)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (523)
Groupon (537)

Polub nas na Facebooku:

Bielsko-Biała jest to miasto położone w południowej Polsce w województwie śląskim nad rzeką Białą. Jest ważnym ośrodkiem przemysłowym w naszym kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Bielsko-Biała to także piękne parki, krajobrazy, urocze stare miasto, zamek, katedra, ratusz- czyli miejsca chętnie odwiedzane przez mieszkańców oraz turystów. W centrum Bielska-Białej znajduje się wiele punktów usługowych, lokali gastronomicznych, pubów oraz galerii handlowych. Miasto stale się rozwija, zachowując swoją historię oraz tradycję. Dla osób powiązanych z Bielska-Białą Grupeo jako agregator zakupów grupowych codziennie prezentuje promocyjne oferty dotyczące usług i produktów do nabycia przez kupujących. Powyższe oferty zawierają specjalne kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżek cenowych w stosunku do cen rynkowych. Z serwisu Grupeo może korzystać każdy bez względu na wiek, zainteresowania oraz wymagania. Jest tu zebrana bogata gama bonusowych propozycji dotyczących różnych dziedzin naszego życia. Dzięki Grupeo łatwo nabędziemy kupony rabatowe do restauracji, hoteli i punktów noclegowych czy też bony dotyczące usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych. Osoby przeglądające strony portalu Grupeo napewno zauważą atrakcyjne oferty związane ze sportem, motoryzacją, kulturą i rozrywką. Dzięki Grupeo nabędziemy też bony promocyjne na markowe perfumy, modną odzież, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele rzeczy codziennego użytku. Z Grupeo korzystać może każdy i w związku z tym każdy też może oszczędzać tym sposobem swój czas, pieniądze oraz rozsądnie zaplanować budżet. Zakupy grupowe charakteryzują rabaty sięgające nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo promuje zakup usług i produktów w rozsądnej cenie oraz zadowalającej dla konsumentów jakości - prezentując na swojej stronie bardzo dużo okazji. Warto podkreślić, że prezentowane na Grupeo oferty promocyjne mają z góry ustalony limit dla kupujących oraz posiadają wyznaczoną datę ważności dla każdej promocji. Osoby, które chcą skorzystać z okazji muszą pamietać o tych zasadach, gdyż w innym przypadku stracą szansę na zdobycie bonu rabatowego- uprawniającego do zniżki. Warto korzystać z udogodnień i przywilejów zakupów grupowych na polskim rynku. Na stronie portalu Grupeo: wybieramy, kupujemy i oszczedzamy- odczuwając satysfakcję z podjętych decyzji!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry