Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Zostań mistrzem strzelectwa: 3 poziomy do wyboru od 99,99 zł w Centrum Treningowym Hilevel (do -45%)

160 złod99,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 38%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Szkolenia strzeleckie na wszystkich poziomach odbywają się z użyciem pistoletów i pistoletów maszynowych

Groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Minimalny wiek uczestnika to 17 lat (w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest obecność opiekuna oraz dowód tożsamości).
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Możliwość dokupienia amunicji u organizatora szkolenia. Zajęcia odbywają się grupowo w podanych przez organizatora dniach i godzinach w 1 z 3 lokalizacji ustalonej wcześniej z organizatorem (Białystok, Ełk lub Augustów).
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 511 628 404 lub 787 022 033. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48 -godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Szkolenie strzeleckie:

  • 99,99 zł zamiast 160 zł za 1 poziom szkolenia,
  • 339,99 zł zamiast 560 zł za 1 i 2 poziom szkolenia,
  • 749,99 zł zamiast 1360 zł za 1, 2 i 3 poziom szkolenia.

Poziom 1

Szkolenie obejmuje podstawy obsługi broni palnej. W ramach zajęć uczestnik nabędzie umiejętności z zakresu budowy i eksploatacji broni, przyjmowania postaw strzeleckich, technik trzymania broni, zgrywania przyrządów celowniczych, sposobów przeładowywania i pracy na języku spustowym. W trakcie szkolenia weźmie udział w treningu bezstrzałowym, oraz w strzelaniach z pistoletów i pistoletów maszynowych.

Czas trwania szkolenia: 1 godziny.
Ilość amunicji w cenie szkolenia: 20 szt. 9x19 mm
Liczba strzelań: 2

Poziom 2

Kolejny etap treningu to strzelania praktyczne i doskonalenie umiejętności nabytych na poprzednim poziomie szkolenia. W drugiej sesji treningowej realizowane są zajęcia bezstrzałowe, w trakcie których uczestnik nauczy się sposobów wyjmowania broni z kabury, wymian magazynka różnymi technikami, zmian pozycji strzeleckich oraz usuwania zacięć. Następnie przejdzie do realizacji nabytych umiejętności na strzelaniach z pistoletów i pistoletów maszynowych.

Czas trwania szkolenia: 3 godziny.
Ilość amunicji w cenie szkolenia: 100 szt. 9x19 mm.
Liczba strzelań: 7

Poziom 3

Szkolenie rozpoczyna się od szybkiej powtórki umiejętności nabytych w trakcie zajęć poziomu pierwszego i drugiego. Na tym etapie wprowadzane są zwroty na kierunkach, przemieszczanie się z bronią, usuwanie zacięć, przyjmowanie pozycji strzeleckich (stojąc, siedząc, klęcząc , leżąc).

Czas trwania szkolenia: 3 godziny.
Ilość amunicji w cenie szkolenia: 100 sztuk 9x19 mm.
Liczba strzelań: 8

W ramach zajęć uczestnik nabędzie umiejętności z zakresu budowy i eksploatacji broni, przyjmowania postaw strzeleckich, technik trzymania broni, zgrywania przyrządów celowniczych, sposobów przeładowywania i pracy na języku spustowym. W trakcie szkolenia przeprowadzony zostanie trening bezstrzałowy, a także w strzelanie z pistoletów oraz z pistoletów maszynowych Glock 17, CZ P09, Beretta 92, lub H&K SFP9 oraz pistoletu maszynowego Scorpion EVO 3.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 art. 4 pkt. 8, pkt. 12, art. 6 pkt. 1 i 2.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Towarowa 22, 15-007 Białystok, PODLASKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (156633)
Shopping (199)
Bilety (104)
Hotele
lokalne
Białystok (420)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2019 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry