Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Zabiegi toksyną botulinową: 14 zł za groupon zniżkowy wart 140 zł i więcej opcji w Promedica – 2 miasta

140 złod14
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 90%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Dzięki zabiegom toksyną botulinową można skutecznie odmłodzić twarz i pozbyć się zmarszczek

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może zakupić i wykorzystać dowolną ilość grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym. Możliwość wymiany grouponu na voucher podarunkowy. Oferta obejmuje groupon zniżkowy. Na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości zabiegu.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 515 587 233 z podaniem kodu zabezpieczającego.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.


Oferta obejmuje groupon zniżkowy na zabieg redukcji zmarszczek 1, 2 lub 3 wybranych okolic twarzy. Na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości zabiegu.

1 okolica za dopłatą na miejscu 250 zł:

  • korekcja zmarszczek poziomych czoła
  • korekcja zmarszczek międzybrwiowych (tzw. lwia zmarszczka)
  • korekcja zmarszczek wokół oczu (tzw. kurze łapki)

2 okolice za dopłatą na miejscu 400 zł:

  • np. zmarszczki poziome czoła + międzybrwiowe (tzw. lwia zmarszczka)

3 okolice za dopłatą na miejscu 600 zł:

  • całe czoło + zmarszczki wokół oczu (tzw. kurze łapki)

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz
  • preparat stosowany podczas zabiegu: Azzalure Galderma
  • ilość preparatu zużywanego podczas zabiegu: 1 fiolka zawiera 125 jednostek toksyny botulinowej typu A; 0,05 ml rekonstytuowanego roztworu zawiera 10 jednostek Speywood
  • Botox Allergan/Bocouture Merz Pharaceuticals: 1 fiolka zawiera 100 jednostek toksyny botulinowej typu A. Podczas jednego zabiegu usuwania zmarszczek mimicznych stosowane jest w zależności od potrzeb średnio od 10 do 60 jednostek . Efekt działania pojawia się po około 7 dniach. 1 jednostka Botoksu = 1 jednostka Bocouture = 2,5 jednostki Azzalure.
  • podczas jednego zabiegu stosowane jest średnio od 30 do 125 jednostek

Toksyna botulinowa: substancja stosowana w celu likwidacji zmarszczek mimicznych górnej części twarzy, takich jak m.in. tzw. kurze łapki wokół oczu, zmarszczki poziome i pionowe czoła, zmarszczki palacza wokół ust. W przypadku zmarszczek, które powstały w wyniku wiotczenia skóry lub utraty tkanki i objętości, lepiej skorzystać z zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego.

Więcej informacji na Facebooku


.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Wojskowa 4, gab. 13, 15-270 Białystok
ul. Al. Jana Pawła II 61/63 lok. 238, 01-031 Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (51060)
Cała Polska (671)
Bilety (54)
lokalne
Białystok (385)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2023 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry