Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wisła: całodzienny karnet na stok Stożek – Ośrodek Narciarski w Wiśle od 69,99 zł

od69,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Stacja mieści się na północno-wschodnim zboczu beskidzkiego Wielkiego Stożka, trasy o różnym poziomie trudności

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Groupon należy wymienić w kasie na skipass. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Groupon ważny 7 dni w tygodniu w godzinach pracy wyciągu. Wymagana kaucja zwrotna za skipass (10 zł), płatna w kasie. Skipass rodzinny (za okazaniem odpowiednich dokumentów) dla maks. 5 osób (w tym 2 dorosłe osoby + dzieci do lat 12). Karnet można wykorzystać do końca sezonu, chyba że warunki atmosferyczne będą uniemożliwiały realizację usługi, z przyczyn niezależnych. Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Sezon niski rozpoczyna się 15.03.2023 lub wcześniej (uzależnione od stopnia naśnieżenia). Groupon ważny do 31/03/2022 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Szczegóły:

 • dywan narciarski dla dzieci: tak, trasa baby lift
 • naśnieżanie stoku: głównie naturalne (w razie potrzeby stok naśnieżany dodatkowo sztucznie)
 • miejsce parkingowe przy stoku: tak (bezpłatny parking)
 • wypożyczenie sprzętu: tak
 • liczba tras: 4
 • wysokość stoku:
 • dodatkowe opłaty za kartę/karnet: 10 zł kaucji zwrotnej
 • hotel/pub/restauracja w pobliżu: brak
 • oświetlenie stoku: tak

Trasy narciarskie:

 • niebieska nartostrada dla całej rodziny: 1600 m
 • czerwona trasa dla średnio zaawansowanych: 860 m
 • czarna trasa dla zaawansowanych: 1000 m
 • trasa baby lift dla najmłodszych oraz stawiających pierwsze kroki: 410 m

Podgląd stoku na żywo


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Zjazdowa 11, 43-460 Wisła Łabajów

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (20020)
Cała Polska (532)
Bilety (43)
lokalne
Białystok (351)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2022 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry