Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Voucher na spektakl do Teatru Piasku

od99
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Teatr Piasku to miejsce, w którym każda osoba spragniona magii otrzyma dawkę wizualnych uniesień. Odbiorca podarunku weźmie udział w spektaklu odgrywanym przez Tetianę Galitsynę – wybitnie utalentowaną artystkę wykonującą przepiękne obrazy poprzez wykorzystanie sztuki malowania piaskiem, malowania śniegiem, światłem i na wodzie w połączeniu z grą aktorów. Pokaz uzupełni malowanie światłem oraz pokaz Speed Paintingu w wykonaniu Vlodyra, gwiazdy MAM TALENT 2015. Niepowtarzalny artystyczny pokaz cenionej artystki cechuje się ogromną wszechstronnością co do przeznaczenia – spektakl będzie fascynującym przeżyciem dla dzieci, dorosłych, jak również osób starszych. Przykładowe widowiska* odbywające się w teatrze: Królowa Śniegu, Spektakl Mały Książę, Świąteczny Koncert Kolęd, Opowieść Wigilijna, Piaskowy koncert muzyki filmowej. *wymienione widowiska zostały przedstawione wyłącznie w celach poglądowych. Repertuar teatru zmienia się, z kolei autorka spektakli stale poszerza zakres usług. Czym charakteryzuje się ten prezent?  Przeżycie tego rodzaju znacząco różni się od wszelkich innych doświadczeń kulturalnych. Uczestnik przedstawienia nie ma do czynienia z widowiskiem odgrywanym przez aktorów, lecz chłonie historię wraz z uwidacznianiem się kolejnych elementów obrazów kreowanych w czasie rzeczywistym. Dzięki niestandardowej, a jednocześnie spektakularnej formie przekazu nawet najbardziej znane opowieści czy bajki zyskują zupełnie niepowtarzalny wydźwięk. Najważniejsze osiągnięcia artystki wykonującej spektakle w Teatrze Piasku: zwycięstwo w polskiej edycji „Mam Talent" 2013, miejsce na światowej liście TOP 5 najlepszych mistrzów sztuki malowania piaskiem, „Człowiek Roku" 2014 w kategorii „Kultura i Sztuka". kreatorka nowoczesnego stylu Visual Art Show, kreatorka pierwszych w Europie pokazów malowania światłem.
.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Teatr Piasku: Warszawa, Wrocław, Łódź, Białystok, Częstochowa, Poznań i Kraków
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (50629)
Cała Polska (695)
Bilety (58)
Kody rabatowe
lokalne
Białystok (156)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2024 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry