Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Unikalny w Polsce Parki Rozrywki z przeszkodami: wejście od 29 zł

106 złod98
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 8%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Emocjonujące i pełne adrenaliny wyzwania w labiryncie z 25 pokojami wykutymi w skale

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Realizacja oferty możliwa od poniedziałku do czwartku.
2. Sposób realizacji: na stronie https://www.tepfactor.pl/pol/reservation. Rezerwacja jest wymagana z minimum 24-godzinnym wyprzedzeniem. W przypadku nieodwołania rezerwacji na 24 godziny przed przybyciem, groupon przepada, a wejście liczone jest według stawki standardowej.
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany i podaj kod zabezpieczający.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 12 grouponów, ale wykorzystać maks. 6 grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon, przeznaczona jest tylko dla osób indywidualnych.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Oferta ważna w dni i godziny otwarcia obiektu. Zakup grouponu jest równoważny z zaakceptowaniem regulaminu (dostępny na stronie https://www.tepfactor.pl/pol/). Możliwość wymiany grouponu na voucher podarunkowy.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny do 31.05.2019.

Szczegóły:

  • realizacja oferty możliwa od poniedziałku do czwartku
  • wejście do labiryntu możliwe w grupach 2-6 osób
  • pakiet: bilet na 1, 2 lub 3 godziny dla dorosłych albo dzieci
  • wymagany strój: wygodny ubiór i sportowe buty na zmianę
  • udogodnienia: na miejscu dostępne są szatnie i prysznice
  • lokalizacja: TEPfactor Warszawa, III piętro, CH Blue City, Al. Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa
  • dzieci od 10. roku życia do 15. roku życia muszą przebywać w obiekcie pod opieką dorosłych

Labirynt jest otwarty i do pokoi wchodzi się w dowolnej kolejności. Przechodząc przez cztery kategorie w trakcie gry otrzymuje się wskazówki, które pomogą otworzyć cztery pokoje premium. Jeśli uda się przejść przez wszystkie pokoje premiowe – pojawi się wskazówka, która pomoże otworzyć skarb. Na przejście całej gry potrzeba od 2-4 godzin. Dostępne są trzy poziomy trudności zadań, które można wykonywać w dowolnej kolejności, ilość prób jest nieograniczona, ale każde z zadań jest limitowane czasowo.

Na terenie CH dostępny jest bezpłatny parking wielopoziomowy oraz klimatyzowany parking płatny. Bezpośrednio przy Blue City (od strony ul. Opaczewskiej) znajduje się pętla autobusu 172 i 159. Przed Blue City (Al. Jerozolimskie) zlokalizowane są przystanki linii autobusowych: 127, 158, 178, 187, 191, 517, 717 i N35, N85 (linie nocne).

Dodatkowe informacje dostępne tutaj.

Możliwość wymiany grouponu na voucher podarunkowy.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Aleje Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa, MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (164212)
Shopping (203)
Bilety (61)
Hotele
lokalne
Białystok (575)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2019 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry