Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
900x149 WSZYSTKO
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Testy alergiczne metodą biorezonansu od 59,99 zł w Medivital (do -57%)

140 złod59,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 57%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Biorezonans to diagnostyka w oparciu o naturalną częstotliwość rezonansową organizmu

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Z oferty mogą skorzystać również dzieci powyje 3. roku życia. 
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Na tydzień przed badaniem nie należny przyjmować leków przeciw-histaminowych.
Konieczna rezerwacja tel. 85 679 24 57 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

Testy alergiczne:

  • 59,99 zł zamiast 140 zł za testy na 90 alergenów (1 paleta),
  • 99,99 zł zamiast 230 zł za testy na 180 alergenów (2 palety),
  • 149,99 zł zamiast 330 zł za testy na 270 alergenów (3 palety),
  • 179,99 zł zamiast 380 zł za testy na 360 alergenów (4 palety).

Komputerowe testy alergiczne pozwalają dowiedzieć, co powoduje reakcje alergiczne w organizmie i jakich składników należy unikać. Testy są całkowicie bezbolesne i bezinwazyjne, dlatego mogą być przeprowadzane nawet na dzieciach poniżej 3. roku życia. Do wyboru są 4 palety testów: podstawowy, wziewny, pyłkowy i spożywczy. Dzięki technologii komputerowej wyniki będą znane od razu. Warto pamiętać, że na tydzień przed badaniem nie należy przyjmować leków przeciwhistaminowych.

Medivital

Gabinet specjalizuje się w badaniach metodą biorezonansu, której sekretem skuteczności są sygnały emitowane przez białka, komórki czy organy. Technika ta pozwala nie tylko zdiagnozować alergie i przeprowadzić odczulanie, ale również uwolnić od głodu nikotynowego i alkoholowego. Ponadto terapia aparaturą Bicom Optima skutecznie niweluje bóle będące wynikiem urazów, stanów zapalnych i reumatycznych. Do Medivital warto się zgłosić także w celu redukcji tkanki tłuszczowej – w ofercie ośrodka jest wyszczuplająca liposukcja ultradźwiękowa przy pomocy urządzenia Lipo Royal II, która jest efektywną i bezpieczną alternatywą dla zabiegów chirurgicznych.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Legionowa 9/1 lok. 154, 15-281 Białystok

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (84009)
Shopping (68)
Bilety (162)
Hotele
lokalne
Białystok (484)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (484)
Groupon (435)
Travelist (1)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry