Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Test na boreliozę lub diagnostyczny skan elektromagnetyczny za 99,99 zł w MagMed (do -44%)

180 złod99,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 44%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

W ofercie metoda sprawdzania obecności krętków borelii lub skan elektromagnetyczny sprawdzający stan organizmu

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 516 038 754. Rezerwację można odwołać z min. 24-godz. wyprzedzeniem - w przeciwnym wypadku groupon przepada
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 2 opcji

  • 99,99 zł zamiast 180 zł za test na boreliozę i jej koinfekcje
  • 99,99 zł zamiast 180 zł za diagnostyczny skan elektromagnetyczny całego ciała – express scan

Test na boreliozę, Vega Test, pozwala wykryć obecności krętków borelii oraz jej koinfekcji: Babesia divergens, Bartonella henselae, Anaplasma phagocytophilum, Mycoplasma pneumoniae. W czasie badania szuka się konkretnych miejsc, w których obszary chorobowe się znajdują. Wizyta trwa około 1 godziny i obejmuje badanie oraz opracowanie strategii usuwania ich z organizmu. Więc informacji dostępnych jest tutaj.

Express scan w kompleksowy sposób pozwoli na sprawdzenie, co jest przyczyną dolegliwości zdrowotnych. Przy pomocy trzymanej w dłoni elektrody, urządzenie analizuje fale elektromagnetyczne w całym ciele, uzyskując w ten sposób informacje na temat stanu organizmu badanej osoby. W cenie wizyty dobór: naturalnych preparatów leczniczych, brakujących witamin, minerałów i pierwiastków śladowych plus wskazówki dotyczące korekty diety. Wizyta trwa około 1 godziny.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Transportowa 12 lokal 5, 15-399 Białystok

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (101435)
Shopping (58)
Bilety (163)
Hotele
lokalne
Białystok (626)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (626)
Groupon (463)
Triverna (1)
Travelist (1)

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry