Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Skok na bungee ze zdjęciami w Białymstoku

od179
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Oferta dostępna tylko w sieciach stacjonarncych Super Prezenty: Centrum Handlowe Janki, ul. Mszczonowska 3, Janki Złote Tarasy, ul. Złota 59, Warszawa Galeria Mokotów, ul. Wołoska 12, Warszawa Galeria Dominikańska, Plac Dominikański 3, Wrocław Stary Browar, ul.Półwiejska 42, Poznań Galeria Kazimierz, ul. Podgórska 34, Kraków Park Handlowy Zakopianka, ul. Zakopiańska 62, Kraków Bonarka City Center, ul. Kamieńskiego 11, Kraków Galeria Bałtycka, Al. Grunwaldzka 141, Gdańsk oraz w Sieci Carrefour i Empiku. Co powiesz na niesamowitą dawkę adrenaliny? Bez wątpienia zapewni Ci ją skok na bungee z wysokości 90 metrów! To idealny prezent dla każdego miłośnika dobrej zabawy i ciekawych form rozrywki. Sprawdzi się na różne okazje – urodziny, imieniny, rocznice. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i zobacz jak wygląda Białystok do góry nogami. Pokonaj swój strach i skocz głową w dół. Ten skok bez wątpienia dostarczy Ci wrażeń. Tych widoków nie zapomnisz do końca życia.Samego uczucia związanego ze swobodnym spadaniem nie da się opisać - to po prostu trzeba przeżyć. Skok na bungee to konkretna dawka adrenaliny. Nie musisz się martwić o swoje bezpieczeństwo – Organizator używa sprzętu najwyższej jakości. Dzięki temu skoki są niezawodne. Personel przygotuje Cię do skoku i zrobi wszystko, aby był niezapomnianym przeżyciem. Nad Twoim bezpieczeństwem będzie czuwał Mario – jeden z najbardziej doświadczonych instruktorów bungee jumping w Europie. Ma 24 lata doświadczenia i wykonał ponad 2500 skoków z różnych obiektów! Co jeszcze musisz wiedzieć na temat skoku na bungee? 1. Przed realizacją musisz zapoznać się z Regulaminem Organizatora i podpisać specjalne oświadczenie. 2. Warunkiem dopuszczenia do skoku jest dobry stan zdrowia. 3. Osoby niepełnoletnie muszą mieć pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego. 4. Skakać nie mogą osoby: pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających kobiety ciężarne chorujące na choroby układu krążenia, układu nerwowego, narządu ruchu i oczu oraz po przebytych ciężkich urazach kręgosłupa i kończyn 5. Jeżeli zrezygnujesz ze skoku w trakcie realizacji kupon uznaje się za zrealizowany. 6. Bungee Jumping to sport ekstremalny, który wiąże się z ryzykiem i nieprzewidzianymi sytuacjami, niezależnymi od Organizatora przy zastosowaniu zasad bezpieczeństwa.  
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Bungee Jumping "MARIO", Piastowska 36, Białystok
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (23499)
Cała Polska (544)
Bilety (38)
lokalne
Białystok (306)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2022 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry