Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Rezonans magnetyczny wybranej partii lub całego ciała w Prime Med

400 złod349
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 12%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Badanie rezonansem magnetycznym umożliwia diagnostykę planową i profilaktyczną chorób ośrodkowego układu nerwowego oraz zmian nowotworowych

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 690 529 822‬. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Dni i godz. otwarcia: pon.-pt. 8-18. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Badanie nie obejmuje ceny kontrastu. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: 15-40 min (zależy od badanego obszaru), wraz z przygotowaniem: 30-60 min
  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz
  • forma opisu badania/zabiegu: płyta CD + opis w wersji papierowej
  • wywiad z pacjentem przed badaniem

Badanie metodą rezonansu magnetycznego wykorzystuje pole magnetyczne i fale radiowe do szczegółowego obrazowania ludzkiego ciała. Podczas trwania badania pacjent leży wewnątrz aparatu, a pole magnetyczne wraz z generowanymi falami radiowymi wpływa na zachowanie cząsteczek wody w ciele, co pozwala na tworzenie precyzyjnych obrazów struktur anatomicznych: tkanek miękkich, serca, mózgu, stawów kręgosłupa.

Więcej informacji na temat rezonansu magnetycznego przeczytać można na stronie www.primemed.com.pl/pytania-i-odpowiedzi.


.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Rzemieślnicza 40 lokal U21, 15-773 Białystok

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (50759)
Cała Polska (635)
Bilety (54)
lokalne
Białystok (385)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2023 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry