Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Restaurant Week: 3-daniowe menu degustacyjne dla 2 osób za 92,90 zł i więcej – setki restauracji w ponad 30 miastach

98 złod92,90
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 5%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Okazja do skosztowania nietuzinkowych potraw w kilku miastach w Polsce i rozmaitych restauracjach, biorących udział w wydarzeniu

Groupon ważny w dn. 17.10.2018-31.10.2018 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: lista miast i restauracji uczestniczących w wydarzeniu dostępna jest tutaj.
Realizacja: po zakupie grouponu wejdź na stronę https://restaurantweek.pl i zarejestruj konto (załóż Konto Gościa), następnie wybierz miasto lub region, dzień i godzinę, liczbę osób i restaurację z trzydaniowym menu. Wpisz kod grouponu w polu Kod rabatowy. Na zakończenie otrzymasz potwierdzenie rezerwacji e-mailem, na który zostało założone Konto Gościa.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 5 opcji

Zaproszenie na Restaurant Week:

 • 92,90 zł za zaproszenie 2-osobowe
 • 139,90 zł za zaproszenie 3-osobowe
 • 185,90 zł za zaproszenie 4-osobowe
 • 232,90 zł za zaproszenie 5-osobowe
 • 278,90 zł za zaproszenie 6-osobowe

Zasady Festiwalu:

 • Festiwal odbywa się w dniach 17-31.10.2018
 • Rezerwacje online
 • Najwyższy poziom restauracji
 • Trzydaniowe doświadczenie restauracyjne. Popisowe menu festiwalowe: przystawka, danie główne, deser
 • Czas wizyty: 90 minut
 • Ósmy gość bezpłatnie

Festiwal Restaurant Week odbywa się w 14 regionach, w ponad 30 polskich miastach. Każde z nich prezentuje unikatową kulturę restauracyjną. Otwarcie rezerwacji już 19 września.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (71495)
Shopping (183)
Bilety (132)
Hotele
lokalne
Białystok (411)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2018 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry