Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Ozonowanie i napełnianie klimatyzacji (49,99 zł) z serwisem i więcej w MAR-MAX

od49,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Poprawa wydajności układu klimatyzacji i jego odgrzybienie zapewni bezpieczną i komfortową jazdę

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź ze sobą wydrukowany groupon. Dodatkowe 100 g czynnika chłodzącego płatne 15 zł. Usługa wymiany filtra kabinowego przy zakupie filtra w serwisie oraz do aut, w których filtr znajduje się w podszybiu lub wymiana nie wymaga użycia narzędzi. W innym przypadku obowiązuje dopłata ustalana na miejscu.
Konieczna rezerwacja tel. 513 098 008. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Zwiększ wydajność klimatyzacji i ciesz się komfortem jazdy. Wybierz się do serwisu MAR-MAX z dzisiejszym grouponem.

Oferta
Usługi serwisowe w 1 z 3 opcji:

1) 49,99 zł za ozonowanie i napełnienie klimatyzacji do 100g,
2) 69,99 zł za ozonowanie i napełnienie klimatyzacji do 100g ze sprawdzeniem skraplacza,
3) 99,99 zł za serwis klimatyzacji z napełnieniem maks. do 500g, odgrzybianie, sprawdzenie efektywności chłodzenia i skraplacza oraz usługę wymiany filtra kabinowego.

MAR-MAX
Istniejący od wielu lat warsztat samochodowy oferuje naprawy aut osobowych i dostawczych do 3 metrów wysokości. Profesjonalna kadra - mechanik samochodowy i diagnosta regularnie poszerzają swoją wiedzę, biorąc udział w branżowych szkoleniach. Dzięki temu w ofercie znaleźć można pełne spektrum usług mechaniki pojazdowej (silniki benzynowe i diesel), serwis klimatyzacji, przeglądy okresowe, przegląd pojazdów przed zakupem czy zabezpieczenia antykorozyjne.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Bagnowska 43, 15-189 BIAŁYSTOK, podlaskie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (74247)
Shopping (20)
Bilety (153)
Hotele
lokalne
Białystok (572)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2018 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry