Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Od 49 zł: Kurs Excel Online z Certyfikatem na Platformie calculatic.pl

87 złod49
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 44%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Okazja, by podnieść swoje umiejętności z arkusza kalkulacyjnego Excel

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Dodatkowe informacje: po ukończeniu każdego działu na minimum 80%, np. kursu z tabel przestawnych, w platformie generuje się osobny certyfikat w pliku pdf. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja:  należy wysłać groupon w formacie PDF wraz z podaniem imienia i nazwiska na adres [email protected] W odpowiedzi zostanie przesłany login i hasło, za pomocą których należy zalogować się do aplikacji na stronie https://calculatic.pl/logowanie. Login i hasło mozna zmienić przechodząc do ustawień konta w prawym górnym rogu ekranu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

Dostęp do platformy calculatic.pl

 • 49 zł zamiast 87 zł za 3-miesięczny dostęp
 • 79 zł zamiast 174 zł za 6-miesięczny dostęp
 • 99 zł zamiast 290 zł za 12-miesięczny dostęp
 • 135 zł zamiast 464 zł za 18-miesięczny dostęp

Po ukończeniu każdego działu na minimum 80%, np. kursu z tabel przestawnych, w platformie generuje się osobny certyfikat w pliku pdf.

Calculatic oferuje kursy online z Excela:

 • Excel Poziom Podstawowy. Kurs przekrojowy – 43 godziny
 • Excel Poziom Średniozaawansowany. Kurs przekrojowy – 51 godzin
 • Excel Poziom Zaawansowany. Kurs przekrojowy – 50 godzin
 • Excel Tabele Przestawne – 21 godzin
 • Excel Tworzenie Formuł. Podstawy – 14 godzin
 • Excel Zaawansowane Formuły – 20 godzin

Na kurs składają się:

 • Przejrzysty podział kursów na tematy, tematów na lekcje i lekcji na kroki.
 • Artykuły do przeczytania
 • Interaktywne zdjęcia
 • Filmy szkoleniowe
 • Zadania do rozwiązania wraz z rozwiązaniem
 • Narzędzie wspomagające naukę skrótów klawiszowych
 • Monitorowanie postępów


Poza kursami online platforma oferuje również dostęp do ogromnej bazy wiedzy z Excela, w której można swobodnie wyszukiwać tych tematów, zagadnień, które w danej chwili są potrzebne. Znalezienie odpowiednich informacji jest niezwykle łatwe dzięki szeregu dostępnych narzędzi:

 • Encyklopedia – zbiór ponad 300 rozbudowanych artykułów, opatrzonych interaktywnymi zdjęciami, filmami i zadaniami do ściągnięcia wraz z rozwiązaniem
 • Baza funkcji – opisane ponad 180 funkcji Excela (WYSZUKAJ.PIONOWO, JEŻELI i wiele innych). Dla każdej z nich zaprezentowane są ich praktyczne zastosowania, wraz z filmami i plikami Excela z zadaniem.
 • Filmy szkoleniowe – bibiloteka ponad 500 filmów szkoleniowych, jeśli preferujesz oglądanie filmów w toku nauki
 • Mapa Excela – możesz sprawdzić jak działa dowolne narzędzie/opcja w Excelu wskazując na nią na naszej interaktywnej mapie
 • Generator ćwiczeń – jeśli chcesz porzadnie przećwiczyć zagadnienie, to skorzystaj z generatora, który udostępnia codziennie ponad 250 zupełnie nowych zadań do wykonania i ściągnięcia na dysk, w podziale na kategorie i tematykę.
 • Ulubione – żeby łatwo wracać do ważnych dla Ciebie materiałów, przygotowane jest narzędzie zapisywania artykułów, filmów, funkcji do ulubionych.

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (71508)
Shopping (185)
Bilety (132)
Hotele
lokalne
Białystok (411)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2018 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry