Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Od 24,99 zł: bilet na Poland Motor Show 2019 na Lotnisku Bemowo

od24,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Widowiskowa, trwająca 2 dni impreza dla miłośników motoryzacji i całych rodzin

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: groupon jako bilet
3. Weź wydrukowany groupon i udaj się do bramki wejściowej. 
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Oferta nie jest objęta 14-dniową polityką zwrotu. Brak możliwości wymiany i zwrotu grouponu. 
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 20 grouponów, ale wykorzystać maks. 10 grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia. 

Oferta

 • Bilet na Poland Motor Show 2019
 • Kiedy: 15-16 czerwca 2019 od godz. 12 do 22.
 • Gdzie: Lotnisko Bemowo

Dostępne kategorie:

 • 24,99 zł za 1-dniowy bilet ulgowy
 • 34,99 zł za 1-dniowy bilet normalny
 • 39,99 zł za 2-dniowy bilet ulgowy
 • 59,99 zł za 2-dniowy bilet normalny

 • 68,99 zł za bilet ulgowy w dn. 15.06.2019 – trybuny
 • 78,99 zł za bilet normalny w dn. 15.06.2019 – trybuny
 • 68,99 zł za bilet ulgowy w dn. 16.06.2019 – trybuny
 • 78,99 zł za bilet normalny w dn. 16.06.2019 – trybuny

Show obejmuje:

 • wystawę samochodów: ekscytujące, unikalne, wyjątkowe modele
 • strefę rozrywki: gry wideo, atrakcje dla najmłodszych, zabawa dla całej rodziny
 • tuning show
 • Poland food truck
 • strefę i zlot motocyklowy
 • offroad
 • koncerty

i więcej.

Wszystkie atrakcje dostępne tutaj

Poland Motor Show 2019

Na ogromnej powierzchni Lotniska Bemowo (1 000 000 m²) odbędzie się 2-dniowa impreza motoryzacyjna Poland Motor Show 2019. Jedna z najwiekszych wystaw pojazdów i motocykli w Europie. W trakcie tego widowiskowego wydarzenia zaplanowano liczne atrakcje, m.in. pokazy motocyklowe, driftu, spotkania z gwiazdami motosportu, wystawę samochodów sportowych, klasyków oraz motocykli. Program imprezy to także koncerty gwiazd rocka, wystawy i strefy tematyczne, offroad, tuning show, strefa rozrywki, strefa gier video, atrakcje dla najmłodszych zlot food trucków i więcej. Dogodna lokalizacja oraz duży parking zapewnią bezproblemowy dojazd każdym środkiem transportu.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 57, 01-476 Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (79446)
Shopping (183)
Bilety (133)
Hotele
lokalne
Białystok (594)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2018 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry