Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Nauka języka angielskiego dla dzieci na platformie Funenglish.pl od 19 zł

od19
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Multimedialny kurs językowy pozwala na naukę i przyswajanie obcego języka poprzez zabawę

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Realizacja: na platformie internetowej należy wybrać abonament i wpisać kod grouponu oraz adres mailowy w pole: Kod Promocyjny. Dostęp do platformy zostanie wtedy nadany.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 2 opcji

Dostęp i nauka języka angielskiego dla dzieci na platformie Funenglish.pl:

  • 19 zł za 3-miesięczny abonament,
  • 29 zł za roczny abonament.

Funenglish.pl to w pełni interaktywny i multimedialny podręcznik do nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Dzieci, które normalnie nie rozmawiają w języku angielskim, w trakcie używania e-podręcznika są stymulowane do myślenia, mówienia i rozwiązywania zadań wyłącznie po angielsku. Taka metoda jest znana jako metoda immersji, czyli zanurzenia się w języku. Poprzez multimedialne elementy (np. filmy, gry, fotolekcje czy piosenki karaoke) dzieci szybciej przyswajają oraz efektywnie utrwalają nowe słownictwo. Nauka poprzez zabawę jest sprawniejsza i przynosi pożądane rezultaty. Multimedialny kurs językowy jest dobrym uzupełnieniem tradycyjnych metod dydaktycznych i pozwala na doskonalenie umiejętności językowych na odległość, wszędzie tam, gdzie ma się dostęp do internetu.

Zawartość kursu:

  • interaktywne gry,
  • filmy z udziałem native speakerów,
  • fotolekcje,
  • piosenki karaoke,
  • słownik.

Po zalogowaniu się na stronę główną kursu uzyskuje się dostęp do Funbooka, czyli multimedialnego podręcznika do nauki języka angielskiego. Podręcznik został wizualnie dostosowany do potrzeb najmłodszych użytkowników. Całość została podzielona na tzw. unity, które składają się z lekcji. Każda lekcja to kilka multimedialnych ćwiczeń, m.in. fotolekcji, gier, piosenek karaoke i filmów. W każdym z filmów występują native speakerzy co dodatkowo utrwala poprawną wymowę. Funenglish to również łatwy w użyciu ilustrowany słownik dla dzieci. To multimedialne narzędzie nie tylko zbiera wszystkie występujące w kursie słowa z ilustracją, ale również posiada nagranie poprawnej wymowy danego słowa.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (55470)
Shopping (250)
Bilety (135)
Hotele
lokalne
Białystok (539)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2018 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry