Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Miesięczny karnet open do zajęć fitness online z kursem salsa bachata za 35 zł na platformie Energy Live Stream

149 złod35
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 76%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Miesięczny dostęp do zajęć fitness markowanych hasłami kampanii #pomozmysobienawzajem i #trenujmywspolnieonline

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta skierowana tylko do nowych klientów.
Dodatkowe informacje: z każdego zakupionego karnetu 5 zł przeznaczane jest na zakup środków higieny dla służby zdrowia jako pomoc w walce z trwającą epidemią.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 58 620 33 33 (od pon. do sob. w godz. 8-17) lub 664 755 155 ( w godz. 17-22) z podaniem kodu zabezpieczającego i kodu grouponu. Rezerwacja możliwa również przez wysłanie grouponu na e-mail [email protected] lub poprzez aplikację Messenger Energy Live Stream https://www.facebook.com/energy.live.stream.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Szczegóły:

Karnet online umożliwia dostęp do wielu zajęć fitness bez dodatkowego sprzętu oraz wersje ze sprzętem, który można zakupić lub wypożyczyć z klubu fitness. Na profilu klienci mogą obejrzeć zapisane filmy szkoleniowe, obejrzeć pokazy sportowców, spotkać znane postaci z popularnych programów telewizyjnych, obejrzeć wywiad z influencerami, posłuchać dietetyka czy też telefonicznie skonsultować swoje obawy lub zadać pytania.

W pakiecie m.in.:

  • 6 dni w tygodniu po min. 5 różnych zajęć fitness dziennie, w tym domowe zajęcia ze sprzętem fitness: bosu, power band, rower treningowy, trampolina,
  • możliwość odtworzenia zajęć zrealizowanych z ostatnich 10 dni
  • dostęp do nagranych filmów szkoleniowych
  • pokazy fitness w kategoriach pole dance, chair dance, sexy dance
  • w każdym tygodniu min. 1 program artystyczno-rozrywkowy typu skecz, stand-up

dodatkowo:

  • podstawowy kurs salsa bachata

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (8112)
Cała Polska (524)
Bilety (20)
lokalne
Białystok (300)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2020 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry