Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Lot paralotnią dla dwojga | Białystok

od489
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Lot paralotnią to niesamowite przeżycie - bardzo ekscytujące, a zarazem bezpieczne. Poznajcie Białystok i jego okolice na nowo, wybierając podniebną przygodę. Widoki z lotu ptaka zapadną wam pamięci na zawsze. Lot widokowy to nie tylko doskonały prezent dla fana latania. Zachęć możliwością przeżycia czegoś niezwykłego również osoby, które do tej pory nie pomyślały, że mogłyby skorzystać z takiej formy rozrywki. Zafunduj im niezapomniane chwile w przestworzach i podaruj nietuzinkowy prezent! Do każdego lotu widokowego dla dwojga FILM HD GRATIS!! Dlaczego warto wybrać paralotnię:  Loty na paralotni różnią się od innych forma latania bezpośrednim kontaktem z powietrzem i niesamowitymi, niczym nie ograniczonymi widokami. Możesz dosłownie dotknąć chmu Latamy bez napędu spalinowego, więc lot jest cichy i pozbawiony drgań od śmigła. Loty prowadzone są przez doświadczonych pilotów, przy spełnieniu wszystkich wymagań formalnych i odbywają się na najnowocześniejszym, bezpiecznym i posiadającym odpowiednie atesty sprzęcie. Dodatkowe informację: Waga uczestników powinna wynosić min. 40 i max 100 kg, Przeciwwskazania to: choroby układu krążenia, padaczka itd. Osoby niepełnoletnie mogą odbyć lot tylko po uzyskaniu pisemnej zgody obojga rodziców lub opiekunów prawnych. Do lotu należy założyć wygodne obuwie sportowe, najlepiej wysokie – opinające kostkę.
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Żółtki lub Suraż
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (15060)
Cała Polska (365)
Bilety (107)
lokalne
Białystok (326)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2020 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry