Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Lot balonem z pamiątkowymi zdjęciami od 499,99 zł z Akademią Balonową

od499,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Godzinna podniebna wyprawa, podczas której będzie można podziwiać m.in. Dolinę Dolnej Narwi i okolice Zalewu Zegrzyńskiego

Groupon ważny przez 9 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów. Oferta dla osób od 7. roku życia (osoby niepełnoletnie do 15. roku życia odbywają podróż pod opieką rodzica, a powyżej 15. roku za jego zgodą). Oferta nie jest przeznaczona dla kobiet w ciąży. Loty odbywają się po zebraniu grupy. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje:nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Podróż odbywa się w zależności od warunków pogodowych, w godzinach wczesnoporannych lub popołudniowych (na ok 2 godz. po wschodzie słońca i 2 godz. przed zachodem słońca), w okolicach zalewu Zegrzyńskiego, Doliny Dolnej Narwi i Pułtuska (w zależności od warunków możliwe tez inne lokalizacje w promieniu 50 km od Warszawy: rozlewiska Bugu, okolice Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, Łowicza, Warki i rzeki Pilicy lub Góry Kalwarii). Oferta obejmuje transport pasażerów z Warszawy na miejsce startu jak również z miejsca lądowania do Warszawy. Tel. kontaktowy: 603 996 190.
Konieczna rezerwacja tel. 603 996 190. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 7-dniowym wyprzedzeniem groupon przepada. Odwołanie lub zmiana rezerwacji możliwa tylko raz.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Lot balonem (1 godz.) z pamiątkowymi zdjęciami i transportem:

  • 499,99 zł za podróż dla 1 osoby,
  • 999,99 zł za podróż dla 2 osób,
  • 1499,99 zł za podróż dla 3 osób.

Trasa podróży:

  • okolice Zalewu Zegrzyńskiego, Doliny Dolnej Narwi i Pułtuska
  • w zależności od warunków atmosferycznych możliwe są inne lokalizacje (w promieniu 50 km od Warszawy), m.in.: rozlewiska Bugu, okolice Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, Łowicza, Warki i rzeki Pilicy lub Góry Kalwarii

Akademia Balonowa

Stąpając twardo po ziemi, ciężko docenić piękno otaczającego świata. Warto zatem od czasu do czasu puścić wodze fantazji i wznieść się wysoko ponad poziom morza, by móc dostrzec, to co warte uwagi. W zmianie perspektywy pomogą podniebne podróże, które swoim klientom proponuje Akademia Balonowa.

Wyprawy odbywają się balonami o wysokości 26 metrów, a zapierające dech w piersiach krajobrazy można podziwiać tuż po wschodem słońca lub nieco przed jego zajściem za nieboskłon. Oczom niesionych siłą wiatru pasażerów ukaże się m.in. usłana rzecznymi zakrętami serpentyna Doliny Dolnej Narwi czy malownicze okolice Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Mając na horyzoncie takie widoki, wszelkie troski odchodzą w niepamięć, a ich miejsce zajmuje błogie odprężenie.

Ponadto balon to nowatorski i skuteczny sposób na reklamę. Na powłoce o powierzchni blisko 1000 metrów można umieścić atrakcyjną formę graficzną, którą dostrzegą dosłownie wszyscy - nie tylko potencjalni klienci. Wielkość balonu, jego mobilność i atrakcyjność dla obserwatora sprawiają, że reklama tego typu szybko zapada w pamięć, wywołując przy tym zainteresowanie szerokiego grona osób, również mediów.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Krakowskie Przedmieście 16/18/5a, 00-325 Warszawa, MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (168657)
Shopping (169)
Bilety (94)
Hotele
lokalne
Białystok (520)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2019 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry