Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
900x149 WSZYSTKO
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Lot balonem nad Biebrzą i Narwią (od 349,99 zł) z poczęstunkiem i prezentem (od 379,99 zł) w Brokersballoons (do -33%)

450 złod349,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 22%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Niezapomniane podniebne doświadczenie na wysokości od 200 do 2000 metrów

Groupon ważny przez 5 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Oferta nie jest przeznaczona dla kobiet w ciąży i osób z wadą kręgosłupa na wózku inwalidzkim. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość zakupu książki kulinarnej -20% i zakupu pamiątkowej koszulki. W przypadku odwołania lotu klientom zostanie zaproponowany inny dogodny termin. Organizatorowi przysługuje możliwość odwołania lotu ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne lub niezbędne naprawy techniczne. Loty odbywają się w szczególności w weekendy, jednak w przypadku zebrania się grupy mogą być również realizowane w tygodniu. Baza znajduje się w miejscowości Wizna, jednak loty wykonywane są również w okolicy Tykocina, Burzyna i z Narwi, co zależy od kierunku wiatru w dniu lotu.
Realizacja: bezpośrednio po zakupie gruponu należy go zgłosić wysyłając na adres [email protected] jego skan, kod gruponu i kod zabezpieczający. Należy również podać tel. kontaktowy oraz miejsce zamieszkania. UWAGA: podany adres mailowy służy jedynie do zgłoszenia gruponu oraz wysyłania w odpowiedzi potwierdzenia dla klienta. Po zgłoszeniu gruponu klient otrzyma potwierdzenie wpisania na listę pasażerów. W przypadku chęci podarowania gruponu jako prezent osobom trzecim - należy wskazać kontakt i nazwisko tej osoby. Należy dokładnie zapoznać się z opisem oferty.
Możliwy kontakt na facebooku lub tel. 601 299 911 (bardzo ograniczony, zwłaszcza w sezonie letnim).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 12 opcji

Lot balonem

 • 349,99 zł zamiast 450 zł za lot dla 1 osoby
 • 379,99 zł zamiast 500 zł za lot, poczęstunek i prezent dla 1 osoby,
 • 649,99 zł zamiast 900 zł za lot dla 2 osób
 • 709,99 zł zamiast 1000 zł za lot, poczęstunek i prezent dla 2 osób,
 • 959,99 zł zamiast 1350 zł za lot dla 3 osób
 • 1049,99 zł zamiast 1500 zł za lot, poczęstunek i prezent dla 3 osób,
 • 1269,99 zł zamiast 1800 zł za lot dla 4 osób
 • 1389,99 zł zamiast 2000 zł za lot, poczęstunek i prezent dla 4 osób,
 • 2499,99 zł zamiast 3600 zł za lot dla 8 osób
 • 2699,99 zł zamiast 4000 zł za lot, poczęstunek i prezent dla 8 osób,
 • 2999,99 zł zamiast 4500 zł za lot dla 10 osób
 • 3349,99 zł zamiast 5000 zł za lot, poczęstunek i prezent dla 10 osób,

W ramach poczęstunku do wyboru musujące wino lub wyrób regionalny dla każdej z osób.

Loty odbywają się w balonie mieszczącym 10 osób + pilot. Lot trwa 45-60 minut tuż po wschodzie słońca, do 90 min (zimą i wiosną) lub 2 godz. (latem) przed zachodem.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Ordynacka 7, 15-603 Białystok, PODLASKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (84009)
Shopping (68)
Bilety (162)
Hotele
lokalne
Białystok (484)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (484)
Groupon (435)
Travelist (1)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry