Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Laserowa korekcja wzroku wybraną metodą od 1299 zł w Okulus Plus Centrum Okulistyki i Optometrii w Bielsku-Białej

od1299
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Profesjonalne zabiegi wykonywane nowoczesnymi metodami laserowymi to sposób na poprawę jakości widzenia lub całkowitą likwidację wady wzroku

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 33 50 65 222 w ciągu 30 dni od zakupu grouponu. Groupon mogą zakupić osoby, które nie odbyły jeszcze wizyty kwalifikującej do zabiegu laserowej korekcji wzroku w Okulus Plus. Koszt wizyty kwalifikacyjnej 250 zł, płatny w rejestracji Okulus Plus przed wizytą po okazaniu wydrukowanego kuponu lub na aplikacji mobilnej. W przypadku braku kwalifikacji do zabiegu kwota ta nie jest zwracana. W cenie zabiegu jedna bezpłatna wizyta kontrolna na następny dzień po zabiegu. W przypadku przeciwwskazań do wykonania zabiegu kwota grouponu zostaje zwrócona. Warunkiem koniecznym umówienia się na wizytę kwalifikacyjną do zabiegu jest posiadanie grouponu w wersji elektronicznej lub papierowej. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 3. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Szczegóły:

 • specjalista wykonujący zabieg: lekarz okulista
 • typ usługi: laserowa korekcja wzroku

W OKULUS PLUS centrum okulistyki i optometrii zabiegi laserowe wykonywane są nowoczesnym laserem excimerowym Alcon WaveLight® EX500. Zabieg jest programowany komputerowo na podstawie wcześniej wykonanych pomiarów oka. Pełna integracja urządzeń diagnostycznych z laserem eliminuje błąd ludzki w tym obszarze. Zastosowana technologia PerfectPulse Technology™ (wielopunktowa kontrola nad energią wiązki laserowej) i system „śledzenia ruchów oka” pozwalają na kontrolę ustawienia oka w czasie zabiegu, precyzję i uzyskanie optymalnej korekcji wady. Praca lasera w trakcie zabiegu jest całkowicie sterowana i kontrolowana przez komputer.

Metoda realizacji zabiegu dobierana jest indywidualnie dla każdego pacjenta na podstawie przeprowadzonej kwalifikacji do operacji przez specjalistę chorób oczu. Kluczowe są wyniki badań, stan zdrowia oczu, styl życia, praca oraz hobby pacjenta.

Aby zabieg był przeprowadzony precyzyjnie, z zachowaniem bezpieczeństwa i skutecznie, konieczne jest wykonanie wielu specjalistycznych badań. W centrum badania te polegają na dokładnych pomiarach oka, ocenie widzenia i stanu narządu wzroku z wykorzystaniem najwyższej klasy urządzeń światowych liderów w produkcji sprzętu medycznego. Badania wykonywane są przez optometrystę - specjalistę korekcji wad wzroku oraz przez lekarza okulistę.

Po wyznaczeniu terminu wizyty kwalifikującej, wysyłany jest link do wypełnienia e-kwalifikacji przed zabiegiem laserowej korekcji wzroku. To bardzo szczegółowy formularz dotyczący schorzeń oczu i/lub innych, a także sytuacji mogących mieć wpływ na kwalifikację do zabiegu.

Laserowa korekcja wad wzroku przeznaczona jest dla osób, które ukończyły 21 lat i nie chcą lub nie mogą nosić okularów i/lub soczewek kontaktowych, ze stabilną wadą (które nie zmieniały mocy okularów ani soczewek kontaktowych przez ostatni rok), mających wadę widzenia w zakresie od +6 do -9 dioptrii sferycznych oraz do 6 dioptrii astygmatyzmu.


Dostępne metody korekcji do wyboru:

Lasek to metoda laserowej korekcji wzroku polegająca na odsunięciu nabłonka z powierzchni rogówki i wymodelowaniu kształtu rogówki oka. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, głównie dedykowany do korekcji niewielkich wad wzroku. Okres rekonwalescencji jest dłuższy niż w przypadku innych metod a podczas gojenia może być odczuwalny dyskomfort. Dobre widzenie uzyskuje się po ok 3-4 tygodniach.

Lasik jest to metoda korekcji wzroku polegająca na wykonaniu mikrokeratomem płatka rogówki o grubości ok. 130 µm. Płatek w swojej obwodowej części z jednej strony jest w dalszym ciągu złączony z rogówką, dzięki czemu można go odchylić, wymodelować laserem excimerowym uwidocznioną powierzchnię rogówki i położyć płatek na to samo miejsce. Po zabiegu pacjent szybko wraca do zwykłego trybu życia, uzyskuje dobre widzenie, a gojenie zwykle przebiega bez dyskomfortu.

SBK Lasik jest bardziej zaawansowaną i bardziej łagodną odmianą metody Lasik. Podczas zabiegu wytwarzany jest bardzo cienki płatek rogówki o gładkiej powierzchni, dzięki temu zabieg może być przeprowadzony u osób, które mają cienką rogówkę, a jednocześnie dużą wadę wzroku. Taki sposób wytworzenia płatka pozwala również na pozostawienie rogówki gładszej i w lepszej kondycji, niż w przypadku innych metod wykonywanych laserem excimerowym. Dużą zaletą jest również krótki czas rekonwalescencji wzrokowej po zabiegu: ostre widzenie można uzyskać już po kilku godzinach.

Więcej informacji dostępnych na stronie okulus.pl

 • przeciwwskazania okulistyczne do operacji laserowej korekcji wzroku:
  • choroby rogówki, zmiany pourazowe, pozapalne, stożek rogówki
  • jaskra, zaćma,
  • zmiany zwyrodnieniowe i chorobowe siatkówki,
  • stany zapalne oczu, alergie, zespół suchego oka (czasowe przeciwskazanie, do momentu wyleczenia)
 • przeciwwskazania ogólne do korekcji laserem:
  • choroby autoimmunologiczne – reumatyczne, kolagenozy,
  • niektóre choroby neurologiczne i psychiatryczne,
  • choroby nowotworowe,
  • pasożytnicze,
  • choroby serca (wszczepiony rozrusznik),
  • ogniska zapalne,
  • infekcje (do momentu wyleczenia),
  • ciąża i laktacja,
  • uzależnienie od leków, alkoholu i narkotyków.

.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Górska 19, 43-300 Bielsko-Biała

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (49949)
Cała Polska (637)
Bilety (54)
lokalne
Białystok (385)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2023 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry