Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Laserowa korekcja wady wzroku metodą EBK od 1869 zł w klinice Dr Nowosielska Okulistyka i Chirurgia Oka

od1869
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Procedura EBK umożliwia zwiększenie precyzji korekcji wady wzroku, zmniejsza pooperacyjne dolegliwości bólowe i przyspiesza rekonwalescencję

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony, a 2 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Koszt wizyty kwalifikacyjnej dla klienta Groupon wynosi 50% kwoty cennikowej tj. 175 zł (płatny w rejestracji przed wizytą po okazaniu grouponu). W przypadku braku kwalifikacji do zabiegu korekcji wady wzroku, kwota wizyty kwalifikacyjnej nie jest zwracana. W przypadku przeciwwskazań do wykonania zabiegu Groupon zwraca koszt zakupionej oferty.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 601 218 605 lub 22 5987898.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Szczegóły:

Laserowa korekta wady wzroku polega na zmianie kształtu rogówki przy użyciu lasera tak, aby promienie światła po wejściu do oka skupiły się w samym centrum siatkówki czyli w miejscu gdzie powstaje wyraźny obraz.

 • metoda korekcji: procedura EBK
 • stosowany laser: Schwind Amaris wyposażony w technologię Eye-Tracker 5D
 • specjalista wykonujący zabieg: lekarz

Metoda EBK


Metoda EBK należy do jednych z najnowocześniejszych procedur powierzchownych. Usunięcie nabłonka rogówki odbywa się przy użyciu specjalnie zaprojektowanego ostrza, które pozwala na precyzyjne nacięcia, a co za tym idzie na szybsze gojenie oka.

Następnym punktem zabiegu jest modelowanie rogówki przy użycia lasera Schwind Amaris, który podobnie jak ostrze, jest niezwykle precyzyjnie. Po zakończeniu operacji oko zabezpiecza się soczewką nagałkową. Oko powinno się zagoić w przeciągu kilku dni.


Laser Schwind Amaris


Wykorzystywany podczas zabiegu laser, należy do najnowocześniejszych urządzeń wykorzystywanych w zakresie chirurgii okulistycznej. Jest to narzędzie, które pozwala skutecznie wymodelować i wygładzić powierzchnię rogówki oka.

Laser Schwind Amaris ułatwia uzyskanie zamierzonego efektu refrakcyjnego i wpływa na przyspieszenie gojenia oka po zabiegu. Sprzęt wyposażony jest w technologię Eye-Tracker 5D – system, który podczas zabiegu operacyjnego monitoruje położenie oka i dostosowuje modelowanie rogówki do warunków operacyjnych.

Warto zaznaczyć, iz przy użyciu lasera można wykonać zabiegi takie jak CUSTOM-EBK, CUSTOM-Trans PRK, EBK, Trans PRK oraz Lasek (metody powierzchniowe). Wszystkie polegają na tym, że po zdjęciu nabłonka rogówki (to wykonywane jest w zależności od metody innym sposobem) dokonuje się modelowania istoty właściwej rogówki laserem. Metoda modelowania rogówki określana jest przez oprogramowanie lasera na podstawie informacji uzyskanych w badaniach kwalifikacyjnych do zabiegu.

Laserem można korygować wszystkie wady wzroku czyli astygmatyzm, krótkowzroczność oraz nadwzroczność.

Techniki laserowe są jednak najbardziej skuteczne w pewnych zakresach tych wad, tj.:

 • krótkowzroczność do -6D,
 • nadwzroczność do +4D
 • astygmatyzm do 2 D Cyl (dioptrii cylindrycznych).

W przypadku wad większych niż powyższe, można zastosować inną metodę korekcji jak wszczepienie soczewki fakijnej lub refrakracyjną wymianę soczewki własnej pacjenta.


Wizyta kwalifikacyjna


Kwalifikacja do zabiegu wymaga przede wszystkim oceny samej wady refrakcji oraz budowy rogówki. Najczęściej badania są wykonywane przez wykwalifikowanego optometrystę współpracującego z chirurgiem.

Badania wykonywane przed zabiegiem:

 • badanie ostrości wzroku
 • badanie wady refrakcji przed i po porażeniu akomodacji (bez kropli i po podaniu kropli)
 • topografia rogówki,
 • pomiar abberacji układu optycznego oka,
 • pachymetria czyli ocena grubości rogówki (zabiegowi mogą być poddawane oczy o grubości rogówki powyżej 500 µm)
 • badanie obwodu siatkówki w celu wykluczenia degeneracji o znaczeniu klinicznym
 • tomografia komputerową plamki

Zalecenia przed wizytą kwalifikacyjną

 • na 2 tyg przed planowaną wizytą kwalifikacyjną konieczne jest zaprzestanie noszenia soczewek nagałkowych. Pozwala to rogówce przywrócić jej naturalny kształtu na czas badania.

Przeciwwskazania


Zaleca się, aby zabiegi laserowej korekcji wzroku wykonywane były u osób powyżej 20 roku życia, ponieważ wada wzroku tych osób jest już najczęściej stabilna i można uzyskać przewidywalny efekt pooperacyjny.

Przeciwwskazania:

 • choroby nowotworowe,
 • nieustabilizowana cukrzyca,
 • padaczka
 • klaustrofobia
 • ciąża / karmienie piersią
 • rozrusznik serca.

W przypadku osób, które rozważają zabieg laserowego usunięcia wady wzroku, lecz są już w wieku średnim, uczula sięna fakt, iż po 40 roku życia naturalny proces sztywnienia soczewki w oku powoduje, że konieczne są okulary do czytania. Dlatego możliwość laserowej korekcji wady wzroku należy wówczas omówić z lekarzem okulistą lub optometrystą.

Więcej informacji dostępnych tutaj


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Ul. Gizów 1, 01-249 Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (19699)
Cała Polska (546)
Bilety (68)
lokalne
Białystok (356)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2021 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry