Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kursy online: SEO – kurs skutecznej optymalizacji witryn internetowych za 75 zł z MG Centrum Szkoleń i Korepetycji

od75
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Kurs przeznaczony dla tych, którzy chcą nauczyć się sztuki optymalizowania witryn internetowych

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Ograniczenia:  1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 10 grouponów. 
Realizacja: wejdź na stronę http://www.mg-szkolenia.pl, wypełnij kartę zgłoszeniową, wybierając Groupon jako portal, na którym zostało zakupione szkolenie oraz wpisz kod grouponu. Dostęp zostanie aktywowany do 24 godz. od momentu poprawnego wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Kurs dostępny przez rok od momentu otrzymania dostępu.
Dodatkowe informacje: certyfikat w formie PDF zostanie przesłany na e-mail po ukończeniu kursu. Pakiet certyfikatów do każdego szkolenia w j. polskim i j. angielskim (drukowanych, z indywidualnym hologramem, laminowanych) płatny dodatkowo w MG Centrum Szkoleń i Korepetycji.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.Oferta

 • 75 zł za kurs online: SEO – kurs skutecznej optymalizacji witryn internetowych (dostęp na 360 dni)

Plan kursu:

 1. Wstęp
  • Podstawowe pojęcia
  • Dlaczego pozycjonowanie jest ważne
 2. Ranking popularności wyszukiwarek
 3. Zasady sekwencji zapytań
 4. Jak działa wyszukiwarka GOOGLE
  • Wyniki płatne i organiczne
  • Badanie Eye Trackerem
  • Podział na bloki
 5. Jak to działa w praktyce?
  • Pierwszy krok: audyt i analiza
  • Narzędzia
  • Drugi krok: wybór słów kluczowych
  • Trzeci krok: tytuł strony i metadane
  • Przykłady
  • Ćwiczenie
  • Czwarty krok: odnośniki
  • Page rank
  • Trust Rank
  • Budowa adresu URL
  • Szósty krok: mapa witryny XML, czyli dlaczego warto ją mieć?
  • Składnik siódmy: czas
  • Linkowanie: jak to robić?
 6. Google Analitycs: jak to ugryźć?
 7. Algorytmy Google 
  • Pingwin
  • Panda
 8. Ćwiczenia
 9. Słowniczek

Więcej informacji na stronie

Kurs dostępny przez rok od momentu otrzymania dostępu.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (69645)
Shopping (195)
Bilety (58)
Hotele
lokalne
Białystok (629)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2018 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry