Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kursy online: pakiet 7 kursów pedagogiczno-terapeutycznych z MEN za 199 zł w Psychodii

od199
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Profesjonalne, certyfikowane szkolenia z zakresu pedagogiki, psychologii, terapii u dzieci i młodzieży

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Realizacja: aby zrealizować groupon należy przesłać mailowo zakupiony groupon na adres: [email protected] wraz z podaniem imienia i nazwiska uczestnika kursu. Dostęp dla użytkownika zostanie nadany w ciągu maks. 48-godz.
Dodatkowe informacje: po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje zaświadczenie jego ukończenia (wydawane wg wzoru MEN) w formie PDF.
Na życzenie klienta (dodatkowo płatne): dyplom zwykły w formie tradycyjnej (15 zł), Dyplom MEN- Placówka kształcenia Ustawicznego (20 zł), Suplement do dyplomu (10 zł), laminacja (3 zł za sztukę). Przesyłka pocztą w cenie 10 zł.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.


Oferta

  • 199 zł za kursy online: pakiet 7 kursów pedagogiczno-terapeutycznych z MEN

W ramach pakietu:

  • Metodyka terapii zajęciowej z elementami socjoterapii i psychoterapii
  • Metodyka zajęć korekcyjno-kompensacyjnych z elementami terapii pedagogicznej
  • Nowoczesne metody terapeutyczno-rehabilitacyjne w pracy z dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami
  • Podstawowe techniki poznawczo-behawioralne w profilaktyce i terapii
  • Zaburzenia neurorozwojowe ADHD, autyzm, zespół Aspergera. Teoria i praktyka
  • Metodyka pracy z dzieckiem niepełnosprawnym intelektualnie
  • Podstawy psychologii zaburzeń u dzieci i młodzieży z elementami prawa rodzinnego

Dodatkowe informacje na stronie: http://ekursyonline.pl/ lub http://psychodia.pl/


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (79447)
Shopping (183)
Bilety (136)
Hotele
lokalne
Białystok (592)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2018 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry