Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs online: uważna fotografia z certyfikatem za 39 zł z mojekursy.com

od39
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Kurs pozwoli pogłębić swoje dotychczasowe doświadczenie fotograficzne i uzyskać niezbędną inspirację do robienia unikatowych zdjęć

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Realizacja: należy zarejestrować się na platformie i zalogować. Po wybraniu kursu i należy wpisać kod groupon w pole kod rabatowy. Wartość zamówienia zostanie obniżona o 100%, a dostęp do kursu nadany.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta

 • 39 zł za kurs online: uważna fotografia z certyfikatem

Kurs przeznaczony dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych fotografów. Uczestnicy zapoznają się z tematem uważności, który pozwoli tworzyć unikatowe kompozycje i kadry.

Kurs Uważna fotografia składa się z kilkunastu sekcji, zawierających ćwiczenia (są to, w każdej lekcji, ćwiczenia mindfulness i ćwiczenia fotograficzne), filmy i e-book “Jak przeganiać chmury, które przesłaniają niebo. Uważna fotografia”. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących e-książki, którą otrzymujesz razem z kursem, oglądnąć zdjęcia, pobrać bezpłatnie jeden rozdział, przejdź na stronę: www.uwaznafotografia.pl

Czym jest uważna fotografia?

Uważna fotografia polega na przejściu od szukania natchnienia w sobie do odkrywania natchnienia na zewnątrz. Od odkrywania inspiracji we własnych myślach do odkrywania inspiracji pięknem świata. Dostrzegania takiego piękna, które wymyka się nazwom, które nie jest konwencjonalnie rozumianym pięknem. Jest w gruncie rzeczy poza pięknem i brzydotą. Jest za to jakąś prawdą o świecie, a w związku z tym i o nas samych. Ciekawe, że ta prawda o świecie jest cały czas przed naszymi oczyma. Światło, słońce, cuda, stany są obecne wszędzie, nie zawsze jednak je widzimy. Jak to wszystko dostrzegać, to główny temat kursu i książki “Jak przeganiać chmury, które zasłaniają niebo. Uważna fotografia”.

Co dostaniesz?

 • Certyfikat.
 • Nielimitowany czasowo dostęp do kursu.
 • e-book “Jak przeganiać chmury, które przesłaniają niebo. Uważna fotografia” autorstwa Jarosława Chybickiego
 • Konsultacje zdjęć zrobionych w trakcie kursu.
 • Jakie mogą być efekty?
 • Wewnętrzny spokój, zasłuchanie i wpatrzenie w otaczający świat.
 • Pogłębienie i wyostrzenie wyczucia estetyki.
 • Umiejętność tworzenia unikalnych zdjęć.
 • Rozwój osobisty, stawanie się bardziej sobą, pełniejsze przeżywanie i docenienie własnego życia.
 • Mnóstwo inspiracji, dobra zabawa, wyciszenie.
 • dostęp do bezpłatnego kursu “Inspiracje” i innych bezpłatnych dostępnych na platformie www.mojekursy.com

Jak skorzystać z kursu?

 1. Kup kurs naciskając klawisz zakupu na stronie https://mojekursy.com/.
 2. Wpisz kod groupon w polu „kod rabatowy”. Cena zostanie obniżona o 100%
 3. Dostęp do kursu jest natychmiastowy, od tego momentu możesz korzystać z kursu za pomocą komputera lub innego urządzenia połączonego z internetem. Możesz także pobrać pliki na swój komputer lub inne urządzenie.

Informacje na temat kursu dostępne tutaj.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (112885)
Shopping (25)
Bilety (159)
Hotele
lokalne
Białystok (588)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry