Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs online na doradcę dietetycznego z certyfikatem w cenie 19 zł z Dr Barbara Time to Eat Healthy

od19
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Dietetyk: e-kurs obejmujący takie tematy jak np.: zdrowie, dieta, dietetyka; skierowany jest do specjalistów ds. żywienia i trenerów fitness

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Realizacja: aby otrzymać dostęp do Kursu na Ambasadora Zdrowego Żywienia należy zarejestrować się na http://edukacja.drbarbara.pl/ oraz wysłać wiadomość drogą mailową na [email protected] W wiadomości należy podać: imię i nazwisko oraz dowód zakupu w postaci Groupona (PDF z kodem zabezpieczającym). Certyfikat w formacie PDF w cenie. Administrator do 3 dni od otrzymania wiadomości prześle maila zwrotnego z kodem dostępu do platformy. W razie pytań możliwy kontakt tel. 883 000 844 (pon – pt: 9-17).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta

 • 19 zł za kurs online na doradcę dietetycznego z certyfikatem.

Szkolenie jest skierowane przede wszystkim dla osób, które chcą poznać zasady zdrowego odżywiania, ale również dla specjalistów ds. żywienia, trenerów fitness, personalnych lub kulturystyki, którzy chcieliby pogłębić/utrwalić swoją wiedzę z zakresu żywienia. Kurs przybliży zarówno podstawy dietetyki (sposób w jaki układa się diety, rozróżnienie diet, czytanie etykiet) oraz praktyczne zasady układania jadłospisów w zależności od występującej jednostki chorobowej lub stanu fizjologicznego.

Kurs na doradcę dietetycznego stworzony został przez magistra dietetyki – głównego specjalistę zespołu Dr Barbara.

Program kursu:

 1. Podstawy żywienia człowieka (rola poszczególnych makro- i mikroskładników w organizmie człowieka)
 2. Ocena sposobu oraz stanu odżywienia (pomiary antropometryczne, biochemiczne, wywiad żywieniowy, oraz ocena ilościowa i jakościowa żywienia),
 3. Klasyfikacja i charakterystyka diet
 4. Praktyczne żywienie w wybranych jednostkach chorobowych ukazujące krok po kroku sposób układania jadłospisów wraz z przykładowymi dietami m.in. w:
  • chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy, refluksie żołądkowo-przełykowym
  • kamicy żółciowej
  • nadciśnieniu tętniczym, chorobie niedokrwiennej serca, miażdżycy
  • cukrzycy
  • zespole jelita drażliwego
  • osteoporozie
  • zakwaszeniu organizmu
  • zespole policystycznych jajników oraz problemach z płodnością

Sposób przeprowadzenia kursu:

Kurs składa się z dwóch części teoretycznej oraz praktycznej. Część teoretyczna przybliża tematy z zakresu podstaw żywienia, natomiast część praktyczna porusza zagadnienia układania jadłospisów w przypadku wybranych jednostek chorobowych.

Kurs składa się z 9 modułów, z których każdy zakończony jest krótkim testem (4-6 pytań). Suma punktów z każdego modułu wpływa na ocenę końcową (egzaminacyjną). Bezpłatny certyfikat ukończenia w formacie PDF otrzymuje każda osoba po uzyskaniu minimum 65%. Osoba, która nie zaliczy kursu (wynik całkowity poniżej 65%) otrzyma certyfikat uczestnictwa. Uczestnik kursu ma możliwość trzykrotnego podejścia do każdego z testów. Istnieje możliwość przesłania wydrukowanego certyfikatu po dodatkowym opłaceniu kosztów przesyłki pocztowej i wydruku.

Dr Barbara to projekt firmy Quantum Sp. z o.o. wyróżnionej w XIII konkursie o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości. Quantum Sp. z o.o. posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, nr ewid. 2.30/00252.2015 Kurs na Ambasadora Zdrowego Żywienia stworzony został przez magistra dietetyki – głównego specjalistę zespołu Dr Barbara.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (83466)
Shopping (66)
Bilety (162)
Hotele
lokalne
Białystok (502)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (502)
Groupon (440)
Travelist (1)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry