Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs online: Marketing na Facebooku za 9 zł w Enere

od9
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Zagadnienia z marketingu i reklamy, nauka promocji przedsiębiorstwa lub instytucji na serwisie społecznościowym

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Realizacja: prześlij groupon w formie PDF na adres: [email protected] z podaniem imienia i nazwiska uczestnika kursu. Otrzymasz mail zwrotny z loginem i hasłem do platformy szkoleniowej.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta

 • 9 zł za kurs online: Marketing na Facebooku.

Użytkownik zyska wiedzę jak efektywnie wykorzystać budowę Facebooka do promocji, sprzedaży i komunikacji z klientami. Jak wykorzystać marketing społecznościowy i dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców. Użytkownik będzie miał okazję poznać jakie czynniki decydują o sukcesie na Facebooku, jak zwiększyć ilość fanów oraz nauczy się jak podtrzymywać pozytywne relacje.

Kurs dedykowany osobom chcącym rozpocząć promocje swojej firmy na Facebooku oraz wszystkim zainteresowanym marketingiem i reklamą w sieci.

Program kursu:

 1. Rodzaje mediów społecznościowych
 2. Budowa Facebooka
 3. Jak wykorzystać Facebook do rembrandingu marki?
 4. Jak prowadzić dobry Fanpage?
 5. Jak zdobyć fanów i ich angażować?
 6. Skuteczna reklama na Facebooku.
 7. Sytuacje kryzysowe- jak prowadzić komunikacje by uniknąć złych emocji?
 8. Jak założyć stronę na Facebooku
 9. Facebook czat
 10. Test sprawdzający

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (84003)
Shopping (67)
Bilety (162)
Hotele
lokalne
Białystok (506)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (506)
Groupon (431)
Travelist (1)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry